افزایش 9 درصدی قیمت لاستیک خودرو

سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان گفت: پس از بررسی‌های سازمان حمایت، با درخواست تایرسازان موافقت شد و ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش حدود 9 درصدی قیمت لاستیک خودرو را صادر کرد.

به گزارش جوان خودرو

مصطفی تنها سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان گفت: پس از بررسی‌های سازمان حمایت، درخواست تایرسازان موافقت شد و ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش حدود 9 درصدی قیمت تایر را صادر کرد.

وی درباره نتیجه درخواست تایرسان برای افزایش قیمت به کجا انجامید، اظهار کرد: پس از بررسی‌های سازمان حمایت، درخواست تایرسازان یرای افزایش قیمت موافقت شد و ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش حدود ۹ درصدی قیمت تایر را صادر کرد.

سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان افزود: این افزایش قیمت ابلاغ شده و در حال طی کردن تشریفات این کار برای اعمال قیمت‌های جدید هستیم.

وی با بیان اینکه افزایش بیش از مصوبه ستاد تنظیم بازار تخلف است، گفت: کارخانه‌های تولیدی باید ابتدا قیمت‌های جدید را به سازمان حمایت اعلام کرده و پس از آن محصولات خود را با قیمت‌های جدید در بازار عرضه کنند.

تنها، درباره تامین ارز برای تهیه مواد اولیه خاطرنشان کرد: طبق اولویت بندی جدیدی که صورت گرفته برای تهیه مواد اولیه اصلی می‌توانیم ارز ۴۲۰۰ تومان بگیریم در حالی که پیش از این باید اقلام خود را از ارز حاصل از صادرات تامین می‌کردیم.

سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان اظهار کرد: با شرایط به وجود آمده تهیه مواد اولیه نسبت به گذشته راحت‌تر شده است و تولیدکنندگان با مشکلات کمتری روبه رو هستند.

دلیل صداهای نامتعارف لاستیک خودرو چیست؟

قیمت لاستیک های پرطرفدار ایرانی و خارجی در بازار کشور

نکاتی در ارتباط با نگهداری و خرید لاستیک خودرو

بهترین موقع برای تعویض لاستیک خودرو

7 نکته برای عمر بیشتر لاستیک خودرو

میزان باد لاستیک خودرو و تاثیر آن بر سلامت خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!