پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

واگذاری تاکسی

واگذاری پنج هزار تاکسی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

علی‌اکبر خادمی، سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه پنج هزار تاکسی به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود،گفت: این تفاهم‌نامه با هدف توسعه اشتغال‌زایی و کسب درآمد پایدار برای مددجویان از طریق بهره‌مندی از ظرفیت‌ اتحادیه تاکسیرانی امضا شده است و طبق آن برای پنج هزار مددجو فرصت […]

هادی سیانکی
سه شنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۷

علی‌اکبر خادمی، سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه پنج هزار تاکسی به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود،گفت: این تفاهم‌نامه با هدف توسعه اشتغال‌زایی و کسب درآمد پایدار برای مددجویان از طریق بهره‌مندی از ظرفیت‌ اتحادیه تاکسیرانی امضا شده است و طبق آن برای پنج هزار مددجو فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

به گزارش جوان خودرو  و به نقل از فارس ، خادمی با اشاره به اینکه این طرح در شهرهای با جمعیت بیش از صد هزار نفر اجرا می‌شود، افزود: این تفاهم‌نامه در قالب حمل‌ونقل مسافر درون‌ شهری بر اساس مجوز صادره و سهمیه تخصیصی از سوی اتحادیه تاکسیرانی اجرا می‌شود.

سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه کمیته امداد متعهد شده است از طریق دفاتر استانی، مددجویان مستعد را شناسایی و به دفاتر تاکسیرانی معرفی کند، بیان داشت: همچنین آموزش مهارتی مددجویان متقاضی با هدف موفقیت آنها در این شغل، یکی دیگر از وظایف این نهاد است.

خادمی با اعلام اینکه خودروهای تائید شده شورای عالی ترافیک شامل سمند، پژو 405، آریو و برلیانس است، تصریح کرد: بر اساس مبلغ تسهیلات قابل پرداخت، سهم آورده مددجو و توافق دفاتر استانی کمیته امداد و اتحادیه تاکسیرانی خودرو تعیین می‌شود.

وی با بیان اینکه مددجویان پس از کسب مهارت موردنیاز به بانک‌های عامل یا صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند، خاطرنشان کرد: این نهاد به مدت دو سال بر حسن اجرای طرح و پایداری شغل نظارت خواهد داشت.

سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد: در این تفاهم‌نامه اتحادیه تاکسیرانی متعهد شده است زمینه را برای صدور مجوز تأسیس دفاتر خدمات حمل مسافر بانوان (آژانس بانوان) به مددجویان کمیته امداد تسهیل کند

خودروهای برلیانس تاکسی تحویل مشتریان شد

افزایش نرخ کرایه تاکسی از امروز (شنبه 12 خرداد 97) به اجرا درآمد

افزایش نرخ کرایه تاکسی غیر قانونی است / تغییر نرخ ها باید به تصویب نهادهای مربوط برسد

فعلا خبری از افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس نیست

تاکسی گردشگری در پایتخت راه اندازی شد

نوسازی ناوگان تاکسی رانی نیجریه با محصولات ایران خودرو

برنامه‌ ویژه تاکسیرانی برای روزهای پایان سال

نوسازی تاکسی های ون پس از وقفه 10 ساله

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی