مشارکت پست بانک برای پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری

براساس تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک‌ و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تعداد ۱۰۰۰ فقره تسهیلات ۷۵۰ میلیون ریالی و۱۲ هزار فقره ۲۵۰ میلیون ریالی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری پرداخت می‌ شود.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو ؛

درراستای تحقق اهداف دولت در حوزه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری و به‌منظور مشارکت در نوسازی تاکسی‌ها و ون‌های فرسوده، تفاهم‌نامه‌ای بین پست‌ بانک‌ ایران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور امضاء شد که براساس آن تسهیلات مورد نیاز به صاحبان تاکسی‌های فرسوده پرداخت می‌شود.

مدیرعامل پست بانک ایران در این خصوص اظهار داشت: براساس این تفاهم‌نامه؛ متقاضیان ازسوی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به پست‌بانک‌ایران معرفی و پس از انجام اعتبارسنجی لازم براساس سیاست‌ها و ضوابط اعتباری بانک، تسهیلات موردنیاز واگذار می‌گردد.

گزارش خودرو

فرحی افزود: اعتبار این طرح از ابتدای تیرماه سال جاری به مدت یکسال می‌باشد و در مرحله اول پرداخت این تسهیلات برای 12هزار متقاضی دارنده تاکسی فرسوده و 1000 متقاضی دارنده ون فرسوده درنظر گرفته شده که درصورت ایفای تعهدات طرفین، در مرحله دوم 15 هزار متقاضی دیگر نیز می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

مدیرعامل پست بانک ایران اظهارداشت: مبلغ تسهیلات برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده به ازای هر دستگاه تاکسی حداکثر 250 میلیون ریال با بازپرداخت 48ماهه و مبلغ تسهیلات برای ون‌های فرسوده نیز به ازای هر دستگاه 750 میلیون ریال با بازپرداخت 60 ماهه تعیین گردیده که نرخ سود آن براساس مصوبه بانک مرکزی 18درصد می‌باشد.

مینی بوس ها در آستانه حذف از چرخه حمل و نقل شهری!!

آمادگی کامل سایپا در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور

نوسازی تاکسی های ون پس از وقفه 10 ساله

خیز خودروسازان برای تحول ناوگان حمل و نقل/ بررسی ون های تازه وارد بازار

ون هایس پارس خودرو به تاکسیرانی می پیوندد

شرایط وام نوسازی تاکسی های فرسوده اعلام شد.

تحویل 53 هزار تاکسی نو در مقابل تاکسی فرسوده

سازماندهی تاکسی های اینترنتی و اجرای طرح (تاکسی کارت) در آینده نزدیک

واگذاری پنج هزار تاکسی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!