پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آکورا NSX

تريم هاي متنوع تاخير آکورا NSX را جبران کرد

از بهار سال آینده سوپراسپرت آکورا NSX به‌عنوان مدل 2017 وارد خط تولید شود. این در حالی است که این خودرو از سال 2012 در حال توسعه می‌باشد و اولین مدل آن سه سال پیش در نمایشگاه دیترویت رونمایی شده بود. آکورا NSX یک مدل هیبریدی با موتور V6 با زاویه 75 درجه بلوک‌ها مجهز […]

javankhodro
چهارشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

از بهار سال آینده سوپراسپرت آکورا NSX به‌عنوان مدل 2017 وارد خط تولید شود. این در حالی است که این خودرو از سال 2012 در حال توسعه می‌باشد و اولین مدل آن سه سال پیش در نمایشگاه دیترویت رونمایی شده بود.

آکورا NSX یک مدل هیبریدی با موتور V6 با زاویه 75 درجه بلوک‌ها مجهز به توربو شارژر دوقلو و سه موتور الکتریکی است که 550 اسب‌بخار قدرت خروجی آن می‌باشد. این خودرو باید به‌عنوان پرچم‌دار محصولات هوندا، یادآور مدل موفق و محبوب NSX باشد که از سال 1990 تا 2007 در مجموع 18700 دستگاه از آن به فروش رسید.

آکورا NSX

در عین حال مسئولان آکورا اعلام کرده‌اند که مدل NSX این شرکت با تریم ها و تجهیزات متعددی روانه بازار فروش خواهد شد.تریم های اختصاصی این مدل عبارت‌اند از: تریم نخست از رنگ بدنه آبی اختصاصی که به موج نو مروارید مشهور است که از تزئینات داخلی قهوه‌ای مایل به زرد بهره می‌برد. تریم دوم از رنگ سیاه Berlina همراه با تریم داخلی قهوه‌ای چرمی سود می‌برد و درنهایت تریم سوم از رنگ بدنه قرمز والنسیا و تزئینات داخلی از نوع دیگری از تریم مروارید بهره می‌برد. گونه آبی موج نو تریمی کاملاً اصیل است و تاامروز در مدل دیگری از این برند استفاده نشده است.

آکورا NSX آکورا NSX

این مدل ها که به‌صورت استاندارد از دیسک‌های سرامیکی و کالیپرهای ترمز نقره‌ای و تجهیزات سفارشی برخوردارند در داخل کابین از تریم زیبای فیبرکربن و پدال‌های برجسته آلومینیومی نیز بهره می‌برند.رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب و اگزوز و بخش‌هایی از دریچه‌های هوای روی درب موتور نیز از فیبرکربن ساخته شده‌اند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی