پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کاهش قیمت خودرو تا زیر نرخ کارخانه

یک فعال بازار خودرو از کاهش 10 تا 15 درصدی خودروهای واراتی در بازار خبر داد و گفت : ظرف چند ماه گذشته و رکود شدید بازار وارداتی ها قیمت خودروهای وارداتی در بازار با افت حدود 15 درصدی مواجه شده است. مصطفی زمانی افشار با اشاره به افزایش جدی رکود در بازار خودرو کشور […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

یک فعال بازار خودرو از کاهش 10 تا 15 درصدی خودروهای واراتی در بازار خبر داد و گفت : ظرف چند ماه گذشته و رکود شدید بازار وارداتی ها قیمت خودروهای وارداتی در بازار با افت حدود 15 درصدی مواجه شده است.

مصطفی زمانی افشار با اشاره به افزایش جدی رکود در بازار خودرو کشور تصریح کرد : بازار خودرو وارداتی نیز از ابتدای امسال تقاضی چندانی نداشته و روز به روز به رکود بازار خودروهای داخلی نیز شدید تر می شود.

وی گفت : هم اکنون قیمت بسیاری از خودروهای داخلی به زیر قیمت کارخانه رسیده و چنانچه خرید و فروشی صورت گیرد حداقل 1.5 تا 2 میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه معامله می شود.

وی ضمن اشاره به وضعیت بازار خودرو تاکید کرد: پیش بینی می شود با توجه به ادامه رکود بازار خودرو طی روزهای آینده بازار خودرو با شرایط نگران کننده تری نیز مواجه شود.

این فعال بازار خودرو در خصوص قیمت برخی از خودروها در بازار گفت : هم اکنون قیمت پارس تندر سفید در بازار ، 39 میلیون و 500، ال 90 سفید 40 میلیون و 500 و پژو پارس سفید 35 میلیون و 700 ، پژو پارس TU5 مشکی 37 میلیون و 100 هزار تومان در بازار معامله می شود.

افشار افزود : همچنین قیمت خودروهای جک جی 5 و جک اس 5 سفید و مشکی به ترتیب حدود 56 میلیون و 900 ، 57 میلیون و 900 و 76 میلیون و 600 و 77 میلیون و 600 خرید و فروش می شوند.

شکستن خودروهای چینی با سکوت بازار

کاهش قیمت 1.3 میلیون تومانی تندر 90

قیمت خودرو کمتر نخواهد شد

قیمت بازار آزاد خودرو از کارخانه کمتر شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی