همکاری ایدرو با یک شرکت استرالیایی برای تولید خودرو و موتور سیکلت برقی

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران توافقنامه همکاری با شرکت آواس گروپ استرالیا برای تولید خودرو و موتور سیکلت برقی می سازد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

براساس این توافقنامه طرف استرالیایی متعهد شد علاوه بر انتقال فناوری ، ‌نسبت به سرمایه­ گذاری یکصد میلیون یورویی درزمینه ساخت خودرو و موتور سیکلت و نیز سایر وسائل برقی با همکاری ایدرو اقدام کند .

به گفته عراقچی مدیر امور بین الملل ایدرو ، گروه  آواس ، ایران را به عنوان مرکز منطقه ای غرب آسیا  ، ‌آسیای مرکزی و روسیه ، برای ساخت و صادرات وسایل نقلیه و خودروهای برقی برگزیده است .

عراقچی  با اشاره به نقش توسعه ای ایدرو اظهار داشت : آواس گروپ متعهد به ایجاد مرکز تحقیق و توسعه در ایران شده و همکاری های این شرکت در سایر شرکت های  منطقه با نظارت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران انجام خواهد شد .

فعالیت آواس گروپ به طور عمده تحقیق و توسعه ، ‌تولید و فروش باتری های شارژی ، ‌وسایل نقلیه الکتریکی و تولیدات مرتبط با قیمت مناسب و فناوری روزآمد در این حوزه است .

این توافقنامه را بهزاد اعتمادی معاون حمل و نقل و سید علی عراقچی مدیر امور بین­ الملل ایدرو به نمایندگی از طرف ایرانی و کریس کاکس مدیر بازرگانی آواس گروپ استرالیا امضا کرده اند .

 

زمانی که طلا نیست!/نگاهی به روند کند تصمیم گیری در خصوص قرار داد همکاری رنو با ایدرو

واکنش ایدرو به تاخیر در روند تولید خودروهای پسابرجامی

امضا قرارداد توسعه و تولید خودروهای جدید بین رنو، نگین خودرو و ایدرو

انتظار به پایان رسید/قرارداد ایدرو و رنو فردا امضا می شود

ایدرو و رنو یک قدم تا قرار داد

دومین قرارداد خودرویی ایدرو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!