تاکید پلیس راهور بر افزایش دوربین های ثبت تخلف در ورودی های تهران

رییس پلیس راهور بر ضرورت افزایش و نصب دوربین‌ های ثبت تخلف در ورودی های تهران برای کاهش تخلفاتی چون تردد خودروهای فرسوده و بدون معاینه فنی و ورود کامیون ها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

سردار محمدرضا مهماندار درباره فعالیت دوربین‌های کنترل تخلفات در تهران اظهارکرد:‌ برابر کنترل‌هایی که انجام داده‌ام تمام دوربین‌های کنترل محدوده زوج و فرد، طرح ترافیک، معاینه فنی و … در سطح شهر تهران فعالند و نسبت به اعمال قانون و جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی و خودروهایی غیرمجازی که وارد محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد می‌شوند، اقدام می‌کنند.

مهماندار درباره اینکه آیا این تعداد دوربین برای تهران کافی است، گفت:‌ کمبود دوربین زیاد داریم و لازم است که در ورودی‌های تهران دوربین نصب شود تا تخلفاتی مانند ورود کامیون، ورود خودروی فرسوده، ورود خودروهای فاقد معاینه فنی و… به تهران را از مبادی ورودی کنترل کرده و با تخلفات برخورد شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس راهور طرح خود را به شهرداری تهران و دیگر دستگاه‌های مسوول ارائه کرده است، گفت:‌ امیدواریم که دوستان حمایت کنند تا خیلی زود شاهد نصب این دوربین‌ها در ورودی‌های شهر تهران نیز باشیم. البته در حال حاضر نیز همکاران من با حضور در این محل‌ها به شکل دستی نسبت به ثبت تخلفات اقدام می‌کنند.

منبع: ایسنا

فعالسازی ۵۲ دوربین ثبت تخلفات رانندگی

کنترل معاینه فنی تمام خودروها از آبان ماه توسط دوربین های ثبت تخلف

نصب و فعال سازی دوربین های ثبت تخلف جاده چالوس/ کدام تخلف ها بیشتر در این مسیر تکرار می شوند؟

ثبت تخلف موتورسیکلت های پایتخت توسط دوربین (شروع از اول آذر ماه)

ثبت تخلفات پشت فرمان توسط دوربین‌ها

نحوه اعتراض به جریمه‌های ثبت شده توسط دوربین‌های ثبت تخلف

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!