پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

درخشش غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد

غرفه مدیران خودرو به عنوان برترین غرفه نمایشگاه مشهد از لحاظ غرفه آرایی و تخصص انتخاب شد. پانزدهمین نمایشگاه خودروی بین المللی مشهد در روز 26 مرداد ماه در فضایی به وسعت 30 هزار متر مربع با شور و حرارت خاصی فعالیت خود را آغاز نمود. در این نمایشگاه کلیه خودروسازان داخلی با کلیه توان […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۱ شهریور ۱۳۹۴

غرفه مدیران خودرو به عنوان برترین غرفه نمایشگاه مشهد از لحاظ غرفه آرایی و تخصص انتخاب شد.

پانزدهمین نمایشگاه خودروی بین المللی مشهد در روز 26 مرداد ماه در فضایی به وسعت 30 هزار متر مربع با شور و حرارت خاصی فعالیت خود را آغاز نمود. در این نمایشگاه کلیه خودروسازان داخلی با کلیه توان خود حاضر شده بودند و امسال با توجه به رفع تحریم ها نمایشگاه شور و حال خاصی به خود گرفته بود که نوید از بازارهای رقابتی در آینده می داد.

اما آنچه جلب توجه همگان را برانگیخته بود غرفه شرکت مدیران خودرو بود. غرفه ای بسیار زیبا، مدرن و شیک که با ورود به آن بدون تردید به یاد نمایشگاه های معتبر جهانی می افتادیم.

وجود خودروهای جدید شرکت علی الخصوص چری Tiggo 5 ، MVM 110S New و سایر محصولات شرکت از جمله 315 با رنگ های جذاب نارنجی و آلبالویی و همچنین 550 با طرح پلیس، خودروی 550 رنگ بژ، X33 با طرح پلیس و X33 آپشن شده همگی از نمونه بودن و نحوه غرفه سازی و چیدمان حرفه ای این شرکت خبر می داد.

مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد محصول جدید خود با نام Tiggo 5 که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده را رونمایی کرد. مراسم رونمایی این محصول با جذابیت خاصی انجام گرفت به طوری که در حین مراسم تمام بازدیدکنندگان ناگاه به این غرفه هجوم آورده بودند اما نکته جالب این است که مراسم با نظم و ترتیب بسیار بالایی صورت گرفت. از کلیه نمایندگان و مدیران این شرکت دعوت به عمل آمده بود که با سخنرانی مدیران شرکت و در نهایت مراسم بسیار زیبا و جذاب لانچ رونمایی محصول صورت گرفت.

در ادامه خیل عظیمی از بازدیدکنندگان با شور و اشتیاق خاصی از محصولات MVM علی الخصوص چری Tiggo 5 و 110S جدید بازدید کردند که با پذیرایی گرم مسئولان غرفه و پاسخ دهی مناسب روبرو گشتند و در نهایت روز 5 شنبه شب پس از رای گیری و بررسی های فراوان غرفه شرکت مدیران خودرو هم در بخش غرفه آرایی و هم در بخش تخصصی به عنوان غرفه برتر انتخاب گردید که این امر مهم را باید به دست اندرکاران و مدیران این شرکت خودروسازی تبریک گفت  و با همکاری نزدیک دو شرکت چری و MVM در آینده شاهد تاثیر این سیستم جهانی بر روی دیگر خودروسازان باشیم.

غرفه برگزیده تخصصی نمایشگاه بین المللی مشهد 94 مدیران خودروغرفه برگزیده غرفه آرایی نمایشگاه بین المللی مشهد 94 مدیران خودرو

تیگو 5 در نمایشگاه بین المللی مشهد رونمایی می شود.

مدیران خودرو با دو محصول جدید خواهد درخشید!

چری Tiggo5 اتوماتیک، شاسی بلند جدید مدیران خودرو، در راه بازار ایران

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی