تکذیب ممنوعیت ورود “اسنپ” و “تپ سی” به فرودگاه امام خمینی

دیرعامل فرودگاه امام خمینی که چندی پیش عنوان کرده بود از ورود تاکسی های اینترنتی به فرودگاه امام بدلیل نداشتن قرارداد با این فرودگاه جلوگیری خواهد شد گفت: من هیچ حرفی در خصوص ممنوعیت تردد خودروهای فعال در اسنپ و تپسی برای انتقال مسافر نزده ام و ورود آنها به فرودگاه امام خمینی (ره) را ممنوع نکرده ام؛ ولی باید با شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرارداد امضا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

شهرام آدم نژاد دیرعامل فرودگاه امام خمینی درباره سخنان دیروز خود مبنی بر ممنوع شدن فعالیت تاکسی های اینترنتی در فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: شورای عالی هماهنگی ترابری کشور در دی ماه سال گذشته مصوبه ای مبنی بر ساماندهی تاکسی های اینترنتی در فرودگاه امام خمینی داشت که بر اساس آن محوطه ای در پارکینگ به این عده از رانندگان تاکسی های اینترنتی داده شود ولی باید حتما با فرودگاه امام خمینی (ره) قرارداد ببندند.

گزارش خودرو

وی ادامه داد: این مصوبه در تاریخ 10 دی ماه سال گذشته از سوی وزیر راه و شهرسازی به شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ شد. پس از آن نیز ما آن را به شرکت های تاکسی اینترنتی مانند تپسی و اسنپ ابلاغ کردیم اما آنها هنوز برای امضای قرارداد با فرودگاه امام خمینی (ره) حاضر نشده اند.

آدم نژاد یادآور شد: با این حال با توجه به اینکه شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که بخش عمده ای از نیروی کار به سمت فعالیت در تاکسی های اینترنتی متمایل شده اند، شورای عالی ترابری تصویب کرد تا محوطه ای در پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره) به خودروهای فعال در تاکسی های اینترنتی اختصاص داده شود بنابراین من هیچ حرفی در خصوص ممنوعیت تردد خودروهای فعال در اسنپ و تپسی برای انتقال مسافر نزده ام و ورود آنها به فرودگاه امام خمینی (ره) را ممنوع نکرده ام؛ ولی باید با شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرارداد امضا کنند.

ممنوعیت ورود “اسنپ” و تپ سی” به فرودگاه امام خمینی

حضور اسنپ و تپسی با شرایطی خاص در فرودگاه امام رسمی می‌شود

اسنپ و تپسی از حجم ترافیک کاسته اند

کدام رانندگان در اسنپ و تپسی معاف از مالیات هستند؟

مالیات برای رانندگان اسنپ و تپسی

رانندگان اسنپ چگونه جذب می شوند؟

همکاری راه آهن و اسنپ با هدف تسهیل حمل و نقل ریلی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!