ایرلندی پر سرعت! / تیونینگ پورشه 911 کلاسیک توسط DP Motorsport

پورشه 911 بین سال های 1989 تا 1994 با نام 964 شناخته می شود. این نسل از پورشه 911 به عنوان یک نقطه عطفی در تاریخ 911 شناخته می شود و در بین تیونرها بسیار محبوب است. خودرویی سبز رنگی که امروز به آن خواهیم پرداخت، جدیدترین فرزند تیونر DP Motorsport است.

پورشه 911 (3)

این خودرو به دلیل رنگ سبز خود که با نام سبز ایرلندی شناخته می شود، لقب ایرلندی پرسرعت را یدک می کشد. قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو 229 هزار دلار است. این خودرو در ابتدا یک مدل کررا 2 بوده که به لطف کیت بدنه فیبر کربنی و کولار مزین شده است. این کیت به اندازه 25 میلی متر بدنه را پهن تر کرده است. جزئیاتی همچون ورودی هوا زیر چراغ، آینه های متالیک و قاب موتور کلاسیک این خودرو را بیشتر شبیه به مدل های دهه 70 جلوه می دهد.

پورشه 911 (4)

قسمت پرسرعت لقب این خودرو، از موتور 3.8 لیتری 6 سیلندر گرفته شده که اکنون به لطف بروز رسانی تیونر، 321 اسب بخار قدرت تولید می کند. انتقال قدرت به وسیله گیرباکس 5 سرعته پورشه و دیفرانسیل کلاچ دار انجام می گیرد. به منظور فرمان پذیری بیشتر، تیونر از کویل اوورهای KW و زیر بندی جدید استفاده کرده است.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

پورشه 911 (2)

هم چنین لاستیک های میشلن پایلوت به همراه رینگ های 17 اینچی فورج وظیفه چسباندن ایرلندی پرسرعت را به زمین دارند. در قسمت داخلی تمامی بخش های داشبورد، فرمان، کنسول وسط و قاب عقربه ها با پوشش جیر مزین شده اند. سر دنده هم از جنس چوب ساخته شده است.

پورشه 911 (5)

نویسنده: ارشیا شیخ الاسلامی

پورشه 911 RWB، ستاره نمایشگاه SEMA به فروش خواهد رسید

تولدی دوباره برای یک اسطوره / پورشه 935 افسانه ای باز می گردد

خداحافظی پورشه با خودروهای دیزلی / خودروهای الکتریکی جای دیزلی ها را خواهند گرفت

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!