حضور گسترده آپکو در نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو

شركت توليد خودروهاي سفارشي ايران خودرو ( آپکو ) در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌هاي خودرو كه از روز 21 تا 24 آبان ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود، شرايط فروش ويژه اي را براي مشتريان به اجرا مي گذارد.

شركت توليد خودروهاي سفارشي ايران خودرو ( آپکو ) علاوه بر نمایندگی اقلام آپشن تمامی محصولات، نمايندگي انحصاري نصب اقلام آپشن محصولات ايكاپ را نیز دارا بوده و با همكاري شركت ايساكو و معاونت بازاريابي و فروش ايران خودرو توانسته تحويل و ارايه خدمات پس از فروش محصول 2008 را برعهده بگيرد.

همچنين شركت آپکو تا مردادماه سال جاري بيش از 2 هزار دستگاه محصول سفارشي و آپشنال را به كشورهاي همسايه صادر كرده است كه با بهبود فضاي بين المللي اين روند ادامه خواهد يافت. درحال حاضر با همكاري معاونت صادرات ايران خودرو، امكان نصب آپشن بر روي محصولات ايران خودرو آذربايجان به سفارش و خواست مشتريان فراهم شده است.

اين شركت پس از ارزيابي و شناسايي نقاط قابل بهبود و همچنين نيازسنجي از مشتريان در صدد است، تنوع اقلام آپشن مورد نياز مشتريان را افزايش داده و رضايت آنان را بيش از پيش فراهم آورد.

شرکت آپکو به منظور صيانت از محصولات گروه صنعتي ايران خودرو و نصب قطعات استاندارد و اصلی به منظور جلوگيري از وارد آمدن آسيب به خودروها، مشتريان را به بهره مندي از اقلام آپشنال خود با كيفيت و قيمت رقابتي دعوت مي كند. نمايندگي هاي مجاز آپكو در كنار نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش ايران خودرو در شهرهاي كلان امكان دسترسي بهتر و راحت تري را براي مشتريان اقلام آپشن در سراسر كشور فراهم كرده است.

درحال حاضر برخي اقلام آپشن به سفارش مشتريان در زمان نام نويسي و قبل از تحويل خودرو به مشتري بر روي آن نصب مي شود.

نمایشگاه خودرو مشهد (۹)/ محصولات پرطرفدار ایران خودرو در مشهد به خط شدند

تولید و نصب قطعات سفارشی پژو 2008

گسترش بازار محصولات آپشنال ایران خودرو

گردهمایی H30 سواران تهرانی با میزبانی شرکت آپکو

نشست خبری شرکت آپکو در همایش خودروهای سفارشی ایران خودرو

حضور نمایندگی های منتخب ایران خودرو در نمایشگاه ارومیه

نمایشگاه خودرو کرمانشاه سوت و کورتر از همیشه برگزار شد

نمایشگاه خودرو مشهد (۹)/ محصولات پرطرفدار ایران خودرو در مشهد به خط شدند

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!