نمایشگاه خودرو تهران (11)/ حمایت وزارت صنعت از برگزاری سومین نمایشگاه خودرو تهران

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضمن حمایت از برگزاری سومین دوره نمایشگاه خودرو تهران، گفت: سومین نمایشگاه خودرو تهران، فرصت های مناسبی را در حوزه معرفی نوآوری های جدید در توان داخلی سازی خودروسازی کشور فراهم می کند که می تواند نتایج بسیار خوبی برای صنعت خودرو و قطعه سازی به همراه داشته باشد. وی عنوان کرد: توسعه داخلی سازی سیاست اصلی وزارت صمت در حوزه خودروسازی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه‌ها یکی از ابزارهای مهم در شناسایی نیاز مشتریان و همچنین معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی به بازارهای گوناگون است.

معاون امور صنایع وزارت صمت خواستار مشارکت همه جانبه شرکت های خودرویی شد و افزود: سومین نمایشگاه خودرو تهران علاوه بر ارائه جدیدترین دستاوردها، فرصت مناسبی را برای معرفی نیازمندی های این صنعت در حوزه طراحی و ساخت و خدمات پس از فروش فراهم می کند.

وی همچنین با اشاره به تاثیر تحریم ها در کاهش حضور برخی از شرکتهای خارجی در نمایشگاه امسال گفت: اگر چه در سومین نمایشگاه خودرو امسال شاهد حضور برخی از شرکتهای خارجی نخواهیم بود اما بی تردید این دوره از نمایشگاه فرصت های مناسب تری را در حوزه معرفی نوآوری های جدید در توان داخلی خودروسازی و قطعه سازی در کشور فراهم می کند که می تواند نتایج بسیار خوبی برای صنعت خودرو کشور به همراه داشته باشد.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: پیش بینی می شود در این دوره از نمایشگاه خودرو تهران که همراه با ارائه جدیدترین توانمندی های داخلی خودروسازی و قطعه سازی است، قطعه سازان و شرکت های دانش بنیان با ارائه نوآوری و تکنولوژی جدید تر خود، قطعات مورد نیاز خودروسازان را با کیفیت بهتر و قیمت تمام شده کمتری تولید و معرفی کنند.

مقیمی در پایان به نقش وزارت صنعت در برگزاری نمایشگاه های خودرو و توسعه سهم داخلی در این صنعت پرداخت و خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، نهادی سیاست گذار است اما به عنوان سیاست گذار در حوزه صنعت کشور با ارائه دستورالعمل هایی چون الزام به داخلی سازی و کاهش ارزبری تولیدات خودروسازان، تلاش دارد تا نقش و سهم موثری را در این حوزه ایفا کند.

یادآور می شود که سومین نمایشگاه خودرو تهران 18 تا 21 دی ماه جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه خودرو تهران (10)/ مهمترین رویداد خودرویی میزبان 2 خودروساز بزرگ کشور

نمایشگاه خودرو تهران (9)/ کوپا با شهر خودرو به شهر آفتاب می آید

نمایشگاه خودرو تهران (8)/ یزدی ها به شهر آفتاب می آیند

نمایشگاه خودرو تهران 97 (7)/ شهر آفتاب میزبان هن تنگ و و فوتون

نمایشگاه خودرو تهران ۹۷ (۶)/ شاسی بلند فودای سورپرایز زامیاد در مهمترین رویداد خودرویی

نمایشگاه خودرو تهران 97 (5)/ کراس اوورهای بیسو در شهر آفتاب به خط می شوند

نمایشگاه خودرو تهران 97 (4)/ ISQI در نمایشگاه خودرو به ابهامات گزارشات خودرویی پاسخ می دهد

نمایشگاه خودرو تهران 97 (3)/ تهران در آذر ماه میزبان نمایشگاه خودرو می شود

نمایشگاه خودرو تهران 97 (2)/ فضای بحث و گفتمان میان خودرویی ها در شهر افتاب

نمایشگاه خودرو تهران 97 (1)/ شهر آفتاب میزبان مهمترین رویداد خودرویی کشور در آبان 97

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!