سرویس خودروهای فولکس واگن در طرح بازدید زمستانی ماموت خودرو

ماموت خودرو نماینده رسمی فولکس واگن در ایران طرح رانندگی حرفه‌ای و ایمن را تحت عنوان «طرح بازدید زمستانی ماموت خودرو» از اول دی ماه برگزار کرده است. در این طرح مشتریان این برند ضمن بهره‌مندی از بازدید رایگان، تخفیف‌های روغن موتور و اجرت سرویس، طریقه به‌کارگیری تمام امکانات و ویژگی‌های پاسات، تیگوان و گلف GTI را در شرایط رانندگی زمستانی آموزش ببینند.

یکسال از اولین عرضه‌ی شرکت ماموت خودرو گذشت و خودروهای فولکس واگن اکنون در حال اولین تجربه زمستانی خود در ایران هستند. فولکس واگن های عرضه شده در ایران با توجه به کالیبراسیون فنی نسبت به شرایط مختلف در ایران از دمای هوا گرفته تا کیفیت سوخت و شرایط جاده ای کاملا هماهنگ شده اند و حالا بعد از یک سال این محصولات این برند خوشنام توانسته اند سر بلند از امتحانات بیرون بیایند.

 

گزارش خودرو

ماموت خودرو نماینده رسمی فولکس واگن در ایران که مدت هاست به دلایل مختلف همچون دیگر وارد کنندگان با مشکلات مختلی در راستای ترخیص خودروهای وارد شده به گمرک و تحویل به مشتریان دست و پنجه نرم می کند، از محصولاتی که در سال گذشته راهی بازار کرده است قافل نشده و برای ثبت خاطره‌ی رانندگی حرفه‌ای و ایمن، «طرح بازدید زمستانی ماموت خودرو» برگزار کرده است تا مشتریان این برند ضمن بهره‌مندی از بازدید رایگان، تخفیف‌های روغن موتور و اجرت سرویس، طریقه به‌کارگیری تمام امکانات و ویژگی‌های پاسات، تیگوان و گلف GTI را در شرایط رانندگی زمستانی آموزش ببینند.

طرح بازدید زمستانی ماموت خودرو
به این منظور از نخستین روز دی‌ماه 97، تعمیرگاه مرکزی و سایر نمایندگی‌های این شرکت پذیرای مشتریانی هستند که با تعیین وقت قبلی به این مراکز مراجعه ‌می‌کنند. این طرح و البته آموزش کاربردی امکانات خودرو بر روی اتومبیل مشتری، مورد استقبال قرار گرفت است و ماموت خودرو را بر آن داشت تا در روزهای پایانی هفته، زمان ارائه خدمت را افزایش دهد. این اقدام به جهت رفاه حال آن‌ دسته از مشتریان صورت گرفت که در روزهای کاری هفته امکان حضور در این طرح را ندارند.

تاثیر منفی تحریم های آمریکا بر فروش اسکانیا / اسکانیا به دنبال راهی برای ادامه فروش قطعات یدکی در ایران

رقابت ۲ هاچ بک داغ در بازار سرد ایران! / ب ام و 125 یا فولکس گلف GTI ؟

موج تنوع در بازار وارداتی‌ها/ مقایسه رنو تلیسمان و فولکس واگن پاسات

خدمات ویژه در جشنواره زمستانی داتیس خودرو

حضور 1500 اکیپ امدادی در طرح زمستانی امداد خودرو ایران

جشنواره زمستانی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو آغاز شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!