پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سومین نمایشگاه خودرو تهران

نمایشگاه خودرو تهران (25)/ مهمترین رویداد خودرویی 97 به کار خود پایان داد

شب گذشته سومین نمایشگاه خودرو تهران بعد از 4 روز پذیرایی از بازدیدکنندگان و علاقه مندان خودرو در شهر آفتاب تهران به کار خود پایان داد. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو شرایط برگزاری این دوره نمایشگاه خودرو تهران خاص تر از سال های گذشته بود. در شرایط تحریم های ظالمانه غرب و ممنوعیت […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۷

شب گذشته سومین نمایشگاه خودرو تهران بعد از 4 روز پذیرایی از بازدیدکنندگان و علاقه مندان خودرو در شهر آفتاب تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

شرایط برگزاری این دوره نمایشگاه خودرو تهران خاص تر از سال های گذشته بود. در شرایط تحریم های ظالمانه غرب و ممنوعیت واردات خودرو، این رویداد خودرویی با تمام اما و اگرهای پیش پایش و با عزم تیم برگزار کننده و جمعی از شرکت های خودرویی برگزار شد.

کم رونق بودن این رویداد خودرویی نسبت به سال های گذشته، زنگ خطری بود برای تصمیم گیرندگان و دست اندرکاران صنعت خودرو تا با برنامه ریزی دقیق تر بتوانند اوضاع نامناسب فعلی را بهبود ببخشند. اما برگزاری این نمایشگاه در چنین شرایطی، نشان داد که چراغ این رویداد خودرویی همچنان روشن بوده و بازدیدکنندگان در سردترین روزهای بازار و صنعت خودرو، از آن استقبال می کنند.

نمایش محصولات جدید و از همه مهمتر، توان داخلی سازی خودروسازان بزرگ کشور همچون ایران خودرو و سایپا از مهمترین اهداف این نمایشگاه بود که محقق شد. اما در کنار آن، مشتریان ناراضی از شرکت های مختلف خودرویی که با تاخیر یا عدم تحویل خودروهایشان مواجه شده اند، از فرصت این نمایشگاه استفاده کرده و صدای اعتراض خود را به گوش مسئولین رساندند و 2 شرکت خودروساز بزرگ کشور که به جای فرار از مشکلات، در این رویداد حاضر شده بودند، با مستقر کردن واحد های CRM خود در نمایشگاه، صدای مشتریان را شنیدند و نشان دادند این افراد تنها نیستند. مشتریان ناراضی نیز با برنامه ریزی های قبلی، کاملا نظام مند و بدون ایجاد هرج و مرج اعتراض خود را نشان دادند و فارغ از تمام مشکلات فعلی صنعت خودرو، این حرکت نشان داد که فرهنگ اعتراض به جا و منطقی میان مردم جا افتاده است.

گروه صنعتی ایران خودرو با زیر مجموعه هایش مثل امداد خودرو ایران، ایساکو، ساپکو و آپکو، گروه خودروسازی سایپا با زیر مجموعه هایی نظیر زامیاد، سایپا دیزل و ..، صنایع تولیدی عظیم خودرو و شرکت سیف خودرو، از جمله مهمترین شرکت های خودرویی حاضر در این نمایشگاه بودند. امسال علاوه بر برگزاری روز خبرنگار در این نمایشگاه، فضایی برای بازی های رایانه ای و مسابقات این چنینی نیز جالب توجه بود و استقبال مناسبی از آن به عمل آمد.

به امید اینکه اوضاع بازار و صنعت خودرو کشورمان هر چه زودتر به روزهای خوش خود باز گردد تا از ضرر مشتریان و شرکت ها جلوگیری شود و رویدادهای خودرویی از این دست در سراسر کشور با شور و حرارت برگزار شود.

یادداشت: میلاد میرعابدینی

نمایشگاه خودرو تهران (۲۴)/ دلجویی خودروسازان از معترضان

نمایشگاه خودرو تهران (23)/ روز اول بازدید عمومی نمایشگاه از دریچه دوربین

نمایشگاه خودرو تهران (۲۲)/ سایپا و زیر مجموعه‌هایش در مهمترین رویداد خودرویی کشور

نمایشگاه خودرو تهران (۲۱)/ هن تنگ و فوتون در غرفه عظیم خودرو

نمایشگاه خودرو تهران (18)/ آبي پوشان و آخرين دستاوردهاي داخلي سازي

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی