فراخوان اشتراک‌گذاری خاطرات شیرین با MVM X22

لحظه لحظه زندگی نعمتی است گران که می‌تواند خاطرات شیرین آن بیاد ماندنی‌ترین لحظه زندگی هر فرد باشد.  یادآوری و به اشتراک گذاری خاطرات خوب امید، اعتماد و آرامش ما رو دوچندان خواهد کرد.

شرکت مدیران خودرو در آستانه دومین سال حضور ام وی ام X22 در بازار خودرویی ایران و ورود به سومین سال عرضه خود در نظر دارد از مشتریان و مالکان این کراس‌اور محبوب بخواهد زیباترین خاطرات خود و هر یک از اعضای خانواده هایشان را که ایکس22 نیز در آن حضور داشته است با مدیران خودرو به اشتراک بگذارند.

به این منظور کمپین “یاد شو” با هدف دریافت زیباترین جمله توصیفی از بهترین و شیرین‌ترین خاطره شما و اعضای خانواده که همراه با ایکس 22 بوده و یا عمیق ترین احساس شما با ایکس22 ، در وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو راه اندازی شده است. برای شرکت در این کمپین و مسابقه کافی است با مروری بر خاطرات شیرین خود، کوتاه‌ترین و زیباترین جمله خود از احساس خود را بیان کنید. همچنین از بین عکس‌ یا فیلم‌های همان خاطره مرتبط‌ترین محتوا را به همراه آن جمله در اینستاگرام به صفحه رسمی مدیران‌خودرو (www.instagram.com/official.mvm) بصورت دایرکت ارسال کنید.

گزارش خودرو

به بهترین و زیباترین جمله و محتوای مرتبط ارائه شده جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد.

برای شرکت در این کمپین کافی است به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو مراجعه کنید و با مطالعه دقیق شرایط در این کمپین شرکت کنید و از هدایای ارزنده این مسابقه بهرمند شوید.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!