تصاویر شکاری از نسل جدید مزدا CX-9

مزدا CX-9 ، خودرویی که در سال 2007 معرفی شد و فیس لیفت آن در سال 2007 به بازار آمد .این خودرو محصول مشترک مزدای ژاپن و فورد می‌باشد.این خودرو با تغییرات بسیار ناچیز باعث شده تا قدیمی تر از سایرین به نظر برسد.اما این روزها مزدا درپی جایگزینی برای مدل  CX-9 می باشد. عکس های شکاری از این مدل باعث امیدواری بیشتری شده است.

نسل جدید مزدا CX-9

مزدا CX-9 ، بزرگترین کراس اور در خانواده خود می باشد ، آخرین مدلی که از سبک جدید طراحی کودو در طراحی اش استفاده خواد شد. این سبک باعث شده تا خودرو اسپرت تر و مدرن تر به نظر رسد. از آنجایی که در این خودرو همانند مزدا 6 از پلتفرم و موتور های یکسانی استفاده شده ، همین امر این خودرو را به مزدا 6 سدان مشابه کرده است.

فضای داخلی CX-9 جدید ، با افزایش فضای خارجی ، افزایش خواهد یافت و با طراحی بسیار زیبای داخلی و سهولت دسترسی به ردیف دوم و سوم صندلی ها ، در مقایسه با رقبایی چون تویوتا هایلندر ، در موقعیت بهتری خواهد بود.
سیستم‌های ایمنی جدیدی نظیر هشدار خروج از خط و ترمز اضطراری و نظارت بر نقاط کور را در این خودرو نیز می‌توان انتظار داشت.

نسل جدید مزدا CX-9

در این مدل جدید از موتور کوچکتر 2.5 لیتری 4 سیلندر توربو به جای موتور 3.7 لیتری شش سیلندر فعلی ، استفاده شده است ، که تکنولوژی اسکای اکتیو برای بهبود راندمان و کاهش مصرف سوخت بهره می‌برد.مدل جدید مزدا به صورت دیفرانسیل جلو خواهد بود اما یک سیستم انتقال نیرو به چهار چرخ نیز برای آن پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما !!