بازدید نماینده ویژه وزیر صنعت در کمیته خودرو از ستاد پاسخگویی به مشتریان گروه سایپا

نماینده ویژه وزیر صنعت معدن و تجارت در کمیته خودرو به همراه جمعی از مدیران ارشد وزارت صمت ضمن حضور در ساختمان معاونت فروش گروه سایپا از نزدیک در جریان ستاد پاسخگویی به مشتریان این گروه قرار گرفت.

دکتر صادق نجفی مشاور عالی وزیر صنعت به همراه جمعی از مدیران خودرویی وزارت صنعت، معدن، تجارت در ساختمان معاونت فروش گروه خودروسازی سایپا حضور یافت و از نزدیک ضمن صحبت با مشتریان و مدیران گروه سایپا در جریان عملکرد ستاد پاسخ گویی این گروه قرار گرفت.

در این بازدید دکتر نجفی ضمن گفتگو با نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، تاکید ویژه جهت پیگیری درخواست مشتریان و پاسخگویی مناسب به آنها را خواستار شد.

گزارش خودرو

نجفی این بازدید را در راستای تاکید وزیر محترم صنعت جهت پاسخ گویی به مشتریان و افزایش رضایت مندی آنها دانست و گفت: خوشبختانه در روز شنبه با فراخوانی که از سوی دو خودروساز بزرگ کشور انجام و ستادی که به منظور پاسخگویی تشکیل شد رضایت بخش زیادی از مشتریان کسب شد و به دنبال این هستیم تا بتوانیم در قالب تعامل خودروسازان با بقیه مشتریان، رضایت حداکثری را جلب کنیم.

بازدید نماینده وزارت صنعت از سایپا

وی افزود: بازدیدی که امروز از معاونت فروش سایپا صورت گرفت در همین راستا و پیگیری موضوعات مطرح شده و خواست های مردم بود که خوشبختانه در این خصوص با دسته بندی مشتریان شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد و سایپا سیتروئن به نحو بسیار مطلوبی این موضوع در سایپا دنبال می شود و امیدوارم هرچه سریعتر این مشکل موجود برطرف شود.

نماینده ویژه وزیر صنعت در کمیته خودرو تاکید کرد: به دنبال تحقق رضایت مشتریان، نیاز به افزایش تولید در خودروسازان وجود دارد که برای انجام این امر باید هرچه زودتر تامین نقدینگی صورت پذیرد و خوشبختانه با پیگیری های انجام شده از طریق شخص وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی، تا انتهای هفته جاری از طریق بانک های عامل بخشی از مبلغ اعلام شده به خودروسازان با اولویت استفاده قطعه سازان و تامین زنجیره تامین جهت افزایش تولید انجام خواهد شد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!