زامیاد با محصولات تجاری جدید، سهم خود را از بازار افزایش می دهد

معاون مهندسی شرکت زامیاد از ورود نسل جدید وانت های “پادرا” و “ریچ” به بازار داخلی در آينده اي نزديك خبر داد و گفت: با توجه به سياست گذاري هاي كلان مديريت ارشد اين شركت مبني بر حفظ و ارتقای کیفی محصولات فعلی و نيز ورود نسل جدید محصولات اظهار اميدواريم كسب سهم 50 درصدي بازار محصولات وانت كشور توسط زامياد محقق شود.

حسین بنای شاهانی، توجه به رعایت الزامات استاندارد 85 گانه خودرو در محصولات تولیدی را از اولویت های اصلی شرکت زامیاد خواند و یادآور شد: حمایت از حقوق مصرف کنندگان و پاسخگویی به سطح انتظارات و نیازهای جامعه و نيز گسترش سبد محصول باعث شد پروژه هایی از جمله توسعه پلتفرم و ارتقاء سطح آلايندگي موتور وانت هاي توليدي زامیاد در اولویت اقدامات این شرکت قرار گیرد.

وی افزود: طی چند سال اخیر شرکت زامیاد توانسته است با تغییرات گسترده در پلتفرم وانت نیسان با عرضه وانت های پادرا و همچنين وانت لوكس ریچ، علاوه بر حفظ سطح کمی تولیدات خود، خودروهایی را به بازار داخلی عرضه کند که همگام با سطح استانداردهای تعیین شده خودرو در کشور باشد.

معاون مهندسی شرکت زامیاد همچنين در خصوص نسل جدید وانت های تولیدی شرکت زامیاد گفت: با برنامه ریزی هدفمندی که در حوزه توسعه محصول سبک صورت پذیرفته است، به زودی نسل جدید وانت های” پادرا ” و ” ریچ” با کابین جدید روانه بازار داخلی خواهند شد.

 وی همچنین با اشاره به جایگزینی “پادرا پلاس”  به جای وانت نیسان زامياد بيان داشت: با توجه به اینکه وانت “پادرا پلاس” به عنوان محصول استراتژيك آتي اين شركت و جایگزین وانت نیسان معرفي شده است، داخلي سازي قطعات كابين راننده در دستور كار امور مهندسي قرار دارد.

شاهانی با برشمردن اقدامات انجام شده شركت زامياد در زمينه افزايش ساخت داخل قطعات خودروهاي توليدي خود تاكيد كرد: اين شرکت همزمان با توسعه سبد محصول، توجه ویژه ای نیز به افزایش ساخت داخل داشته است؛ به طوری که هم اکنون بیش از 90 درصد قطعات وانت نیسان بنزینی و دوگانه سوز در داخل كشور تولید می شود. همچنین با توجه به دانش فنی بالا و امکانات تولیدی مناسب، توانسته ايم در حوزه محصولات نیمه سنگین و سنگین، بيش از 30 درصد داخلی سازی داشته باشيم.

وی اضافه كرد: با اتكا بر توانمندی هاي موجود در شركت زامياد، هم اکنون مونتاژ شاسي وانت ريچ در حال انجام است و به زودي  شاسی وانت پادرا نيز در داخل شركت مونتاژ خواهد شد كه در اين صورت خواهیم توانست علاوه بر استفاده از ظرفیت و توان فنی متخصصان داخل شركت، از توقفات توليد كاسته و سرعت مضاعفي به تحويل خودرو به مشتريان دهيم.

سُکان سایپا در دستان مدیرعامل جدید/ سلیمانی با رویکرد مشتری مداری به سایپا آمد

نمایشگاه خودرو تهران (۲۰)/ پیکاپ ریچ در آشیانه جدیدش

پای زامیاد در کفش نیسان! / نگاهی به پتانسیل های پیکاپ ریچ

وانت های جدید در سبد محصولات زامیاد

زامیاد افزایش قیمت محصولاتش را به تعویق انداخت

اولین وانت ریچ با نشان زامیاد از خط تولید خارج شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!