پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سمند ال ایکس_Samand

شرایط فروش فوری ایران خودرو به همراه قیمت

فروش فوری محصولات ایران خودرو از 1 تا 31 تیرماه 94 یا تکمیل ظرفیت انجام می شود. شرایط فروش به همراه جدول قیمت و شرح محصول در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروھای پژو 405 و پژو 206 ، با امتیاز 25% تخفیف فراھم می باشد. لذا مشتریان محترم در […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱ تیر ۱۳۹۴

فروش فوری محصولات ایران خودرو از 1 تا 31 تیرماه 94 یا تکمیل ظرفیت انجام می شود. شرایط فروش به همراه جدول قیمت و شرح محصول

در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروھای پژو 405 و پژو 206 ، با امتیاز 25% تخفیف فراھم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

 ھر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و ھمچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نھادھای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عھده مشتری خواھد بود.

شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند. امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد. تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد. پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ عنوان حق انصراف ندارد.

در صورت بروز ھرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادھا 18 درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماھیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود.

شرکت متعھد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بھای آپشن ھای اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیھی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردھای اجباری، نصب تجھیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواھد داشت.

مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می باشد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 94/04/01 می باشد.

شرایط_فروش_ایران خودرو_تیر_ماه_94

شرایط فروش فوری ایران خودرو تیر ماه 94

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی