پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مهدی_جمالی_مدیرعامل سایپا

عذرخواهی مدیرعامل سایپا بابت کیفیت محصولات

مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین محصولات این شرکت عذرخواهی کرد. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ جمالی در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا گفت: در گذشته اکثر محصولات شرکت ما با کیفیت مناسب تحویل مشتریان نشده که من به نوبه خود از مشتریان […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۴

مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین محصولات این شرکت عذرخواهی کرد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ جمالی در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا گفت: در گذشته اکثر محصولات شرکت ما با کیفیت مناسب تحویل مشتریان نشده که من به نوبه خود از مشتریان محترم این شرکت عذرخواهی می کنم.

وی با اشاره به برنامه های جامع سایپا برای ارتقا کیفیت محصولات این شرکت گفت: برنامه های ویژه ای برای ارتقا کیفیت در حوزه تولید و خدمات پس از فروش خودروهای خود داریم.

جمالی همچنین از تولید محصولات با کیفیت در گروه سایپا خبرداد و گفت: تلاش شده تا با تولید محصولات با کیفیت در رنج های مختلف قیمت، مشتریان محترم شرکت را از محصولاتمان راضی کنیم.

وی همچنین به لزوم توجه بیشتر به تولید ملی و به خصوص صنعت خودرو گفت: صنعت خودرو با اشتغال فراوان، حرکت به سمت بومی سازی و افزایش صادرات صنعتی کشور نیازمند توجه بیشتر دولت و مردم است.

عذرخواهی مدیرعامل سایپا در حالی انجام می شود که چند ساعت قبل مدیرعامل ایران خودرو قول افزایش کیفیت داده بود.

وزیر صنعت: خودروسازان از مشاوران خارجی استفاده کنند

کاهش تولید محصولات ایران خودرو

تلاش خودروسازان برای رهایی از رکود

کمپین نخریدن خودروهای صفر خیانت است

خودرو خارجی ارزان و با کیفیت در ایران خیال است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی