افزایش قیمت بنزین نگران کننده است

عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: دولت با تصمیم افزایش قیمت بنزین مجلس را در عمل انجام شده قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به اخبار منتشر شده ازسوی خبرگزاری‌ها مبنی بر افزایش قیمت بنزین به 2500 تومان از فردا شب و آغاز سهمیه‌بندی بنزین، گفت: بهتر است دولت تا روز یکشنبه به‌عنوان نخستین جلسه مجلس صبر کرده و پس از تبادل‌نظر با نمایندگان کمیسیون انرژی، هیات رئیسه و دیگر نمایندگان مجلس تصمیم نهایی را درباره افزایش قیمت بنزین اتخاد کند چراکه به‌یقین با هم‌فکری مجلس به نتیجه بهتری خواهند رسید.

بهتر است دولت تا روز یکشنبه به‌عنوان نخستین جلسه مجلس صبر کرده و پس از تبادل‌نظر با نمایندگان مجلس تصمیم نهایی را درباره افزایش قیمت بنزین اتخاد کند چراکه به‌یقین با هم‌فکری مجلس به نتیجه بهتری خواهند رسید

فضای رسانه‌ای برخی از تصمیمات اثری به مراتب مخرب‌تر بر روان جامعه دارد

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همچنین درخصوص ضرورت عقب انداختن این تصمیم تا برگزاری جلسه با نمایندگان مجلس باتوجه به عصبانیت‌ها و نگرانی‌های مردم از افزایش قیمت بنزین، افزود: دولت عواقب این تصمیمِ به یکباره خود را بپذیرد چراکه بیشتر مواقع فضای رسانه‌ای برخی از تصمیمات در شرایط ملتهب اقتصادی کنونی اثری به مراتب مخرب‌تر بر روح و روان جامعه دارد.

مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیم افزایش قیمت بنزین و نحوه انتشار آن را بپذیریند

وی معتقد است مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیمات خود و نحوه انتشار آن را بپذیریند ضمن آنکه کشور اکنون در شرایط پذیرش تصمیمات جدیدی همچون گرانی بنزین نیست.

تصمیم افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است

حاجی دلیگانی همچنین با اعتقاد به اینکه طرح اختصاص روزانه یک لیتر بنزین به هر یک از افراد جامعه بسیار متقن و جامع بود، پیشنهاد داد: دولت به جای افزایش قیمت بنزین بررسی این طرح را در دست گیرد چراکه این تصمیم در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دولت در اتخاذ و عملیات تصمیم افزایش قیمت بنزین نظر مجلس را جویا نشود به نوعی مجلس را در عمل انجام شده قرار داده است.

انتهای پیام/ منبع: خانه ملت

پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه زمان آغاز اجرای سهمیه بندی بنزین نیست

افزایش قیمت بنزین بدون نظر مجلس غیرقانونی است

نرخ بنزین آزاد دو هزار و 500 تومان تعیین شد / آغاز سهمیه بندی بنزین از فردا شب ساعت 24

آغاز سهمیه بندی بنزین از پنجشنبه جاری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!