“تولید ناب” هم راستا با “رونق تولید” محور اصلی سایپا در سال 98

رئیس هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: شعار رونق تولید در فرهنگ بسیاری از جوامع توسعه‌یافته به‌‎عنوان یك امر نهادینه‌شده مورد توجه قرار دارد و ما نیز در ایران باید به سرمایه‌گذاری و اهمیت این حوزه بیش از گذشته توجه كنیم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

معصوم نجفیان رئیس هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: شعار تولید ناب هم‌راستا با شعار سال جدید از سوی مقام معظم رهبری، در سایپا به مرحله اجرا درخواهد آمد.

به گفته وی پروژه‌هایی با محوریت توسعه محصول و كاهش قیمت قطعات، براساس خط مشی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باهدف تسهیل در فعالیت‌‎های زنجیره تأمین در دستور كار شركت سازه‌گستر قرار گرفته است.

نجفیان در ادامه با اشاره به اهمیت صنعت خودروسازی كشور در اقتصاد و اشتغال گفت: صنعت خودروسازی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و محصولی جذاب برای عمومی جامعه تولید می‌كند كه این واقعیت، سختی فعالیت در این صنعت را دوچندان كرده است.

وی تأكید كرد: شعار رونق تولید در فرهنگ بسیاری از جوامع توسعه‌یافته به‌‎عنوان یك امر نهادینه‌شده مورد توجه قرار دارد و ما نیز در ایران باید به سرمایه‌گذاری و اهمیت این حوزه بیش از گذشته توجه كنیم.

رئیس هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا افزود: سال گذشته باتوجه به فشار تحریم‌ها و تعلیق همكاری شركای خارجی، مشكلات فراوانی را تجربه كردیم اما با اجرای یك سیاست اصولی و مدبرانه از سوی مدیریت ارشد گروه، توانستیم در دو ماه پایانی سال شرایط را در مسیر پایداری و ثبات همراه با رشد تولید قرار دهیم كه این موفقیت در سال جدید نیز ادامه خواهد یافت.

وی در پایان با بیان این‌كه جمع كثیری از نیروهای جریان تولید در كشور در صنعت خودروسازی مشغول فعالیت هستند، فعالیت حدود 50 هزار نفر از نیروهای انسانی جریان تولید در گروه خودروسازی سایپا را یك وزنه قابل توجه و مهم جهت معرفی دستاوردها و ضرورت‌های این صنعت عنوان كرد و خواستار توجه همگانی به اهمیت صنعت خودروسازی شد.

انتهای پیام/

سایپا باز هم رکورد شکنی کرد

امضای تفاهم نامه همکاری سایپا و دانشگاه تهران

فروش فوری محصولات سایپا آغاز شد

علی شیخ‌زاده قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در تولید شد

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!