2 هزار و 60 خبرنگار طرح ترافیک خواهند گرفت

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: از شش هزار نفر ثبت نام شده قرار است به 2060 نفر از این افراد طرح ترافیک خبرنگاری داده شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرهاد خوانساری دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری با اشاره به بررسی آثار و مدارک خبرنگاران برای اخذ مجوز ورود به طرح ترافیک 98 اظهار کرد: در این زمینه از زمان آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران، اعضای کمیته 7 نفره‌‌ای بر اساس مصوبه شورای شهر تهران تشکیل شده است که در حال حاضر فرایند بررسی مدارک ادامه دارد.

وی تصریح کرد: پس از اتمام ثبت‌نام از خبرنگاران در طرح ترافیک خبرنگاری در سایت تهران من که حدود 6 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌‌اند، قرار است به 2060 نفر از این افراد طرح ترافیک خبرنگاری داده شود.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری در ادامه با اشاره به زمان صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاری 98 تشریح کرد: تا زمان اتمام بررسی اسناد و مدارک نمی‌توان در این زمینه اظهار‌نظر کرد و باید منتظر پایان بررسی مدارک توسط کارگروه باشیم.

گزارش خودرو

خوانساری گفت: البته تردد  برای آن دسته از خبرنگارانی دارای مجوز طرح ترافیک سال گذشته تا 31 اردیبهشت امسال تمدید شده است و تلاش می‌شود تا قبل از این زمان، بررسی مدارک و اسناد خبرنگاران به پایان برسد.

وی افزود: البته احتمال تمدید تردد خبرنگاران با مجوز طرح ترافیک سال گذشته وجود دارد چرا که حجم ثبت‌نام‌کنندگان بسیار است و رسیدگی به مدارک آنها زمان‌بر است و تعداد افرادی که برای دریافت سهمیه خبرنگاری ثبت‌نام کرده‌اند نسبت به سال گذشته تا حدودی افزایش داشته است و از آنجایی که برخی اطلاعات تکراری است باید نسبت به احصای مدارکی که با هم همپوشانی دارند اقدام کنیم تا آمار مشخصی از تعداد ثبت‌نامی‌ها به دست آید.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری درباره اعلام اسامی خبرنگاران واجد شرایط برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری گفت: با توجه به اینکه در ارتباط با صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاری محدویت‌های به لحاظ تعداد وجود دارد بر همین اساس همانند سال گذشته از مدیران رسانه‌ها درخواست خواهد شد که اسامی خبرنگارانی که واجد شرایط هستند را به کمیته مربوطه اعلام کنند.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

احتمال توزیع طرح ترافیک خبرنگاری تا پایان اردیبهشت

طرح ترافیک سابق خبرنگاری همچنان معتبر است

ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاری چگونه است؟

اجرای مصوبه همچنان در گیر و دار / علت انتشار نیافتن نام خبرنگارانی که طرح ترافیک گرفته اند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!