ماجرای تصادف پورشه در اصفهان چه بود؟

ساعت یک و 17 دقیقه بامداد روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه سال جاری تصادف پورشه در اصفهان موجب جان باختن یک جوان شد و حواشی زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ساعت یک و 17 دقیقه بامداد روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه سال جاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک خودروی پورشه با چند خودرو در خیابان “کارگر” شهر اصفهان مطلع و بلافاصله به منظور بررسی صحنه در محل حاضر شدند.

در این حادثه خودروی پورشه با یک سواری پراید برخورد کرده بود که راننده خودروی پراید براثر شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

راننده خودروی پورشه در ادامه پس از برخورد با یک خودروی پراید و یک خودروی پژو 206 و بروز خسارت به آنان از صحنه متواری می شود.

کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اصفهان پس از بررسی دقیق صحنه تصادف های رخ داده، علت این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی از سوی راننده سواری پورشه اعلام می کنند.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

ساعاتی بعد از این حادثه، تصاویر تصادف بلافاصله در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و زیر آن می نویسند:” خودروی پورشه در خیابان “کارگر” اصفهان، کورس گذاشته بود که به دلیل سرعت بالا، کنترل خود را از دست داده و با خودروهای دیگر تصادف می کند.”

سرهنگ خدادوست در توضیح خبری که در شبکه های اجتماعی بازتاب وسیعی یافته بود، اظهار کرد: پلیس اجازه نمی دهد عده ای با دور دور کردن و کورس گذاشتن خودروهای خود در خیابان ها نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی بین افراد قائل نیستند و با هر کسی در هر جایگاه و مقامی باشد در صورتی که قانون و حقوق شهروندی را زیر پا بگذارد، قاطعانه برخورد می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه راننده پورشه حادثه ساز خود را به پلیس معرفی کرد گفت: ماموران پلیس این فرماندهی محل زندگی راننده متواری را شناسایی کرده بودند که او خود را به پلیس معرفی کرد.

سرهنگ خدادوست اشاره کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و راننده خاطی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته که وی هم اکنون با حکم مقام قضائی روانه زندان شده است.

انتهای پیام/ منبع: خبرگزاری پلیس

کاهش 20 درصدی کشته های تصادفات رانندگی / چه عواملی در حوادث رانندگی مهم هستند؟

تأثیر گشت زنی پلیس بر کاهش تصادفات در معابر بزرگراهی

اختصاص بودجه ۳ هزار میلیارد ریالی برای کاهش تصادفات رانندگی در سال ۹۸

موتورسواران مقصر 63 درصد تصادفات رانندگی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!