پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کرمان موتور_جک_Jac_جی ای سی

کرمان موتور انصراف خریداران را قبول نکرده است؟!

برخی از مشتریان کرمان موتور(خریدار خودروی جک) اعلام کرده‌اند که نمایندگی‌های فروش کرمان موتور انصراف خریداران را قبول نکرده و با بهانه‌های مختلف حاضر به پرداخت پیش خرید مشتریان ظرف یک ماه نیستند و به بهانه های مختلف پرداخت را به تاخیر می اندازند. رکود بازار خرید و فروش خودرو باعث شده تا برخی مشتریانی […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

برخی از مشتریان کرمان موتور(خریدار خودروی جک) اعلام کرده‌اند که نمایندگی‌های فروش کرمان موتور انصراف خریداران را قبول نکرده و با بهانه‌های مختلف حاضر به پرداخت پیش خرید مشتریان ظرف یک ماه نیستند و به بهانه های مختلف پرداخت را به تاخیر می اندازند.

رکود بازار خرید و فروش خودرو باعث شده تا برخی مشتریانی که قبلاً خودروهایی را پیش خرید کرده بودند، اقدام به فسخ قرارداد با شرکت‌های خودروساز کرده و پیش پرداخت های خود را پس بگیرند که شنیده شده این موضوع در خرید خودروی جک از کرمان موتور هم اتفاق افتاده است. اما شرکت‌های خودروساز برای تأمین هزینه‌های خود از این موضوع استقبال نمی‌کنند و با  بهانه تراشی‌هایی حاضر به پس دادن پول منصرفین از پیش خرید نیستند.

جواب یک مسئول در کرمان موتور

یک مقام مسئول در شرکت کرمان موتور در همین ارتباط به تسنیم گفت: این شرکت هیچ مشکلی در بازپرداخت پول انصرافی ها ندارد و در بازه 30 روزه پول انصراف دهندگان را پرداخت می کند.

وی با بیان اینکه تاکنون مشکلی در پرداخت‌ها به مردم وجود نداشته است، افزود: هر مشتری که مایل به انصراف باشد نمایندگان این شرکت ملزم هستند مبلغ را در اسرع وقت به خریدار تحویل دهند.

این مقام مسئول در کرمان موتور اضافه کرد: اگر مشتریان مشکلی با نمایندگی ها داشته باشند با امور مشتریان شرکت تماس بگیرند تا مشکل آنها رسیدگی شود. اما به صورت کلی اگر نماینده‌ای انصراف مشتریان را قبول نکند تخلف کرده و با آن برخورد لازم انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، اظهارات این مسئول در شرکت کرمان موتور در حالی مطرح می‌شود که برخی از مشتریان این شرکت در تماس با خبرگزاری اعلام کرده‌اند که نمایندگی‌های فروش کرمان موتور انصراف خریداران را قبول نکرده و با بهانه‌های مختلف حاضر به پرداخت پیش خرید مشتریان ظرف یک ماه نیستند. حتی به برخی آنها اعلام شده که مبالغ انصراف دهندگان را تا چندین ماه آینده پرداخت می‌کنیم.

بروز رسانی: جوابیه کرمان موتور به اعتراض مشتریان

فروش محصولات کرمان موتور (شهریور 94)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

 • مهرزاد | 11/07/1394 در 10:37

  سلام
  آيا نظر هاي ارسالي را نمايش نمي دهيد ؟

 • زنجانی | 14/07/1394 در 08:52

  لان 60روز کامل از انصراف ما گذشته هنوز پو ل ما پرداخت نشده به ما وعده دیرکرد دادن ولی اصلش رو هم نمی دن واقع متاسفم که کسی به درد دل مصرف کننده اهمیت نمی ده دستگاه رسیدگی کننده کیه

  • مهرزاد | 18/07/1394 در 11:34

   سلام
   من هم همينجور ، اميدوارم اصل پول را دريافت كنم ، بعد برم سراغ ديركرد. الان خيلي از بانك ها به سپرده كوتاه مدتي كه بيش از 20 ميليون داشته باشه 20% سود مي دهند ، يعني اينها ديركرد 20 درصدي مي دهند ، اگر كمتر ندهند كه كلاه سرمان رفته است. (منظورم ديركرد از قراردادي است كه فقط گفته 30 روزه ، نه اشاره كرده به 30 روز كاري و نه اين كه 5 شنبه ها را هم غير كاري گفته )

   • فریبرز | 30/07/1394 در 21:12

    با سلام به دلایلی شخصی s5را که ثبت نام کرده بودم انصراف داده ام اما مشکلم حل شده آیا میشود قرار داد را مجددا برگردانم با تشکر فریبرز لولیایی

کیوسک مطبوعاتی