بنویسیم ستاد سوخت ، بخوانیم ستاد مراکز اسقاط کشور

با توجه به تمدید شدن خروج خودروهای موجود در گمرکات کشور رئیس ستاد سوخت کشور از تخصیص گواهی اسقاط به خودروهای وارداتی جلوگیری به عمل آورده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو طی یادداشتی اعلام کرد:

علیرغم گذشت یک ماه از تمدید مصوبه هیات محترم دولت مبنی بر آزادسازی خروج خودروهای موجود در گمرکات کشور که بیش از یکسال و نیم در گمرکات به جهت اتخاذ تدابیر تاصحیح معطل مانده بود و گشایش کلاف سر در گم خودروهای وارداتی با خروج مستمر این خودروها از گمرکات و آمادگی برای شماره گذاری همراه شد با کمال تعجب و تلاشهای مستمر تمامی مسوولین امر در حل این معضل، رییس ستاد سوخت کشور از تخصیص گواهی اسقاط به خودروهای وارداتی جلوگیری به عمل آورده است.

گزارش خودرو

این در حالیست که خریداران خودرو منتظر تحویل خودروهای خود بوده و شرکتهای واردکننده نیز آماده تحویل این خودروها به مشتریان خود می باشند و بالغ بر 5.000 دستگاه خودرو منتظر بازشدن صفحات گواهی اسقاط هستند.

بنابر مذاکرات، جلسات و پیگیریهای به عمل آمده تنها خرید گواهی اسقاط از شرکت تعاونی مراکز اسقاط از سوی ستاد سوخت ممکن شده و در اقدامی کاملاً انحصاری صفحات دیگر مراکز اسقاط و همچنین شرکتهای واردکننده بسته شده است.

طی بیست روز گذشته شرکتهای واردکننده مجبور به پرداخت جریمه دیرکرد علاوه بر دیگر جرایم قابل پرداخت به خریداران محترم خودروها شده اند و یقیناً اقدامات خلاف قانون ستاد سوخت نه تنها محصولی جز ورود ضرر و زیان به خریداران خودروها نداشته است بلکه از نظر روانی بازاری را که به سمت آرامش می رفت از مسیر خارج و تحت تاثیر قرارداده است. پیگیری موضوع از مراجع نظارتی، اجرایی و قضایی در حال انجام است.

انتهای پیام/

افزایش تعداد خودرو های وارداتی ترخیص شده از گمرک

15 هزار خودروی دپو شده در گمرک متعلق به مردم است

مخالفت دولت با واردات خودرو

طاقت واردکنندگان خودرو طاق شد/ عدم ترخیص حتی یک خودرو وارداتی از گمرک!

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!