فروش تابستانی خودروهای BMW با شرایط بی سابقه توسط پرشیا خودرو بمدت محدود

BMW کارکرده خود را بدهید، BMW نو از پرشیا خودرو با مزایای فوق العاده تحویل بگیرید.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای نو BMW را اعلام کرد. این شرایط فروش که تحت عنوان فروش تابستانی ویژه پرشیاخودرو در مدت محدود برگزار می شود در نوع خود بی سابقه است. علاقه مندان می توانند تنها با 30% پیش پرداخت و اقساط تا 48 ماه خودروهای 218i اکتیوتورر، 320i و 530i را به صورت تحویل فوری خریداری نمایند.

خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای گارانتی پلاتینیوم پرشیاخودرو بوده که کامل ترین سطح از گارانتی برای خودروهای BMW در کشور به حساب می آید.

همچنین خریداران این خودرو ها پکیج ویژه اکسسوری و لایف استایل اوریجینال BMW را از پرشیاخودرو هدیه خواهند گرفت. در این جشنواره فروش ویژه، مالکین خودروهای BMW و MINI نیز می توانند خودروی کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودروهای نو BMW را با همین شرایط استثنایی اقساطی ( با حداقل بهره ) تحویل بگیرند. اتفاقی که در نوع خود بی سابقه بوده و برای اولین بار جهت رفاه حال دوستداران برند های تکنولوژیک و برتر BMW و MINI توسط پرشیا خودرو مهیا شده است. علاقه مندان جهت اطلاع از لیست خودروهای کاکرده ب ام و و مینی که توسط پرشیا خودرو عرضه می شود می توانند به وب سایت www.BMWLAND.ir مراجعه نمایند . تمامی خودروهای موجود در این وب سایت دارای تاییده فنی پرشیا خودرو و گارانتی این شرکت است.

علاوه بر خودروهای نو ب.ام.و که نام بردیم، علاقه مندان می توانند از این شرایط فروش ویژه برای خرید خودروهای کارکرده ب.ام.و و مینی نیز استفاده کنند. در حال حاضر پرشیاخودرو تنوع قابل توجهی از خودروهای کارکرده استثنایی همچون سری ۱، سری ۲، سری ۳، سری ۵، سری۷، ایکس ۱، ایکس ۳، ایکس ۴ و همچنین مینی کلاب من و … را برای مشتریان عرضه می کند که تحت عنوان پرشیا خودرو پرمیوم سلکشن با گارانتی و تاییدیه این شرکت به فروش می رسند.

گزارش خودرو

مشتریان محترم می توانند از 30 خرداد ماه تا 6 تیر ماه همه روزه (حتی در روز های تعطیل پنجشنبه و جمعه) از ساعت 9 صبح الی 21 برای خرید به دفتر مرکزی پرشیاخودرو و سایر نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور مراجعه نمایند.

علاقه مندان جهت اطلاع از جزییات شرایط فروش می توانند با تلفن 4591 داخلی 3 تماس حاصل نمایند.

یا به نمایندگی های فروش پرشیا خودرو در سرتاسر کشور مراجعه کنند . جهت اطلاع از لیست نمایندگی های پرشیا خودرو مشتریان می توانند به وب سایت این شرکت به آدرس https://persiakhodro.ir مراجعه کنند .

انتهای پیام/

جنگ گرم!/ مقایسه مرسدس بنز C200 و ب ام و 320 در بازار خودروهای کارکرده

کمک رسانی پرشیا خودرو به آسیب دیدگان استان لرستان

پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان

کپی برابر اصل نیست!/ تیونینگ ب ام و با استانداردهای ب ام و

تعمیرگاه تخصصی بهنام KTL MVM x22 آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!