تولید بیش از ۱۰۰ هزار خودرو در بهار ۹۸ توسط سایپا

به گفته ی معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا، گروه خودروسازی سایپا در سه‌ماهه نخست امسال بیش از ۱۰۰ هزار خودرو تولید کرده که بیشترین میزان تولید در بین خودروسازان کشور است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مسعود پروین معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا اظهار کرد: عبور از تیراژ تولید 100 هزار دستگاه خودرو از 17 فروردین تا پایان خرداد با اجرای موفقیت‌آمیز برنامه افزایش تولید و عرضه خودرو به مشتریان صورت گرفت و موجب شد اهداف این مجموعه در این خصوص محقق شود.

وی ادامه داد: تولید بیش از 100 هزار محصول، همزمان با تسریع در تحویل به مشتریان و پاسخ‌گویی به نیازهای موجود در بازار صورت گرفته است.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا با اشاره به اجرای برنامه تکمیل خودروهای دارای کسری قطعه، افزود: غالب خودروهای دارای کسری قطعات شامل محصولات پرتیراژ هستند که گروه سایپا تلاش می‌کند با تسریع در تأمین این قطعات از هر روش ممکن، مشکل خودروهای دارای کسری قطعه را برطرف کند.

گزارش خودرو

پروین گفت: اجرای پویش ملی بومی‌ سازی قطعات خودرو توسط گروه سایپا و تلاش جهت جلب مشارکت و همکاری تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی، با هدف رفع نیاز از منابع خارجی و جلوگیری از ارزبری خرید قطعات از این بازارها صورت می‌گیرد.

گفتنی است سایپا روز گذشته نیز اعلام کرد بیش از 60 هزار دستگاه خودرو را در مدت‌زمان سه‌ماهه نخست امسال تحویل مشتریان داده و تلاش می‌کند با تکمیل و عرضه هرچه بیشتر خودرو، ضمن پاسخ‌گویی به تعهدات و تأمین نیازها، به تنظیم بازار و تداوم کاهش قیمت‌ها نیز کمک کند.

انتهای پیام/

داخلی سازی 80 درصدی پژو 301 با استفاده از توان قطعه سازان

روند عرضه خودرو را تا ایجاد آرامش در بازار ادامه می دهیم

با برنامه ریزی درست می توانیم مشکلات صنعت خودرو را رفع کنیم

الگوهای سایپا برای رونق بخشی به تولید به بار نشست

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!