توسعه و خودکفایی محور اصلی برنامه تولید ایران خودرو

به گفته ی قائم مقام اجرايي گروه صنعتی ايران خودرو تا جايي كه امكان توسعه و خودكفایی محصول را داشته باشيم آن را با جديت دنبال خواهيم كرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حميد مرادي قائم مقام اجرايي گروه صنعتی ايران خودرو اظهار کرد:‌ تا جايي كه امكان توسعه و خودكفايي محصول را داشته باشيم آن را با جديت دنبال خواهيم كرد.

وي با اشاره به قطع يك سويه همكاري ها از سوي شركاي خارجي گفت: اين موضوع انگيزه و اراده جدي را در ايران خودرو ايجاد كرد تا با تكيه بر توان سازندگان داخلي و نظارت كيفي در مراحل تامين و توليد قطعات،‌ در كنار افزايش خودكفايي، كيفيت محصولات را ارتقا دهيم.

مرادي درباره برنامه هاي خودكفايي محصولات گفت: درحال حاضر تيم بسيار قوي در ساپكو و مركز تحقيقات شكل گرفته و نمايشگاه دائمي براي قطعات وارداتي برگزار شده است. از زمان آغاز به كار اين نمايشگاه بسياري از سازندگان آمادگي خود را براي ساخت و توليد اعلام كرده اند و درحال حاضر بخش زيادي از قطعات در دستور كار داخلي سازي قرار گرفته است.

قائم مقام اجرايي ايران خودرو تاكيد كرد:‌ كسب ستاره هاي كيفيت براي محصولات در سال گذشته و امسال مويد اين موضوع است.

گزارش خودرو

وی از برگزاري مستمر جلسات كنترل كيفيت محصولات خبر داد و گفت: در اين جلسات به عنوان يكي از ابزارهاي مديريت كيفيت، ايرادات كيفي خودروها شناسايي شده و براي رفع آن برنامه هاي بهبود ارايه مي شود. نتايج اين اقدامات در ارزيابي هاي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران و افزايش ستاره هاي كيفي محصولات براي مشتريان و جامعه ملموس است.

قائم مقام اجرايي ايران خودرو با بيان اين كه مرحله اصلي اثرگذاري تحريم ها را پشت سر گذاشته ايم، از برنامه‌ريزي براي عبور كامل از تحريم ها خبر داد.

مرادي گفت: تحريم ها واقعيتي بود كه آثار سوءيي بر صنعت و توليد در كشور گذاشت اما با اقداماتي كه در زنجيره تامين و توليد ايران خودرو صورت گرفت، توانستيم در سه ماه پاياني سال گذشته توليد را به شرايط با ثباتي برسانيم. هم اکنون توليد روزانه به شرايط با ثبات روزانه 1500 دستگاه رسيده است.

انتهای پیام/

داخلی سازی 80 درصدی پژو 301 با استفاده از توان قطعه سازان

ایجاد تعادل در بازار خودرو هدف اصلی ایران خودرو

برنامه ریزی ایران خودرو برای اجرا کردن تمام تعهدات معوق تا قبل از زمستان

ایران خودرو از 7 خرداد ماه تاکنون 23 هزار خودرو تحویل داده است

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!