حضور پررنگ گروه سايپا در نمايشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق توليد

نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد با حضور گروه خودروسازي سايپا برگزار مي‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در اين نمايشگاه كه براي نخستين‌بار و با هدف نمايش توانمندی ها در بومي‌سازي محصولات و قطعات و همچنين اعلام نيازمندي‌های صنعتي به‌همت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار خواهد شد، گروه خودروسازي سايپا قصد دارد قابليت‌ها، دستاوردها و نيازهاي خود را معرفي كند.

سايپا كه در چندماه اخير توانسته در اجراي پويش ملي بومي‌سازي قطعات محصولات خودرويي، به دستاوردهاي بزرگي در زمينه معرفي نيازمندي‌هاي توليدي خود، شناسايي صنعت‌گران، توليدكنندگان و شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي و حمايت و پشتيباني از بومي‌سازي بسياري از قطعات، مجموعه‌ها و متعلقات پيشرفته خودرويي رسيده، قصد دارد با حضور در اين نمايشگاه، از فرصت‌هاي داخلي‌سازي و رونق‌بخشي به توليد استفاده كند.

گزارش خودرو

گروه سايپا متشكل از شركت‌هاي سايپا، پارس‌خودرو، زامياد، سايپاديزل، سايپاپرس، سايپاشيشه، سايپاآذين، فنرسازي زر، مگاموتور، سازه‌گستر، قالب‌هاي بزرگ صنعتي سايپا و شركت خدمات فني رنا در فضايي بالغ بر 900 متر مربع در اين نمايشگاه حضور خواهد داشت.

نخستين نمايشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق توليد در حوزه‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي، صنايع معدني فلزي و غيرفلزي، خودرو و قطعات، مخابرات، صنايع دريايي و لوازم خانگي از 27 تا 30 تيرماه در نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد و گروه سايپا از ساعت 10 تا 18 در سالن 38B پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/

‏‎پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا / محصولات سایپا مستقیم از خطوط تولید به شبکه فروش می‌رود

مشتریان در کدام یک از طرح های جایگزینی خودرو سود بیشتری می برند؟

انتصابات جديد در سايپا / تغییرات مدیریتی در زامیاد، رایان سایپا و مگا موتور

سازه‌ گستر سايپا عضویت خود در انجمن قطعه‌سازان را تعلیق کرد

با همكاري سايپا پرونده سيتروئن C3 بسته شد / خودروها به مشتریان تحویل شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!