پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران

سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی تغییر کرد

عباس مسیبی به سرپرستی روابط ‎عمومی شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران در این ابلاغ از مسیبی خواسته است تا با توجه به ظرفیت‎های کارشناسی موجود در جهت بکارگیری  روش‎های نوین در امر اطلاع‎رسانی صنعت هوانوردی و هماهنگی […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸

عباس مسیبی به سرپرستی روابط ‎عمومی شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران در این ابلاغ از مسیبی خواسته است تا با توجه به ظرفیت‎های کارشناسی موجود در جهت بکارگیری  روش‎های نوین در امر اطلاع‎رسانی صنعت هوانوردی و هماهنگی با مرکز روابط‎عمومی وزارت متبوع و شرکت‎ها و سازمان‎های تابعه و همچنین تعامل سازنده با مدیران ستادی و فرودگاهی اقدام کند.

مسیبی پیش از این سابقه فعالیت در پست هایی نظیر مدیریت روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مدیر روابط عمومی مرکز عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور(دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری)، مدیریت روابط عمومی سازمان مرکزی معاینه فنی خودروهای شهرداری تهران، و دبیر کارگروه روابط عمومی انجمن حمل و نقل شرکت های هواپیمایی را داشته است.

یدالله آقائی صائم مدیر سابق روابط عمومی شرکت فرودگاه ها از سال 1382 این مسئولیت را برعهده داشت. وی در این مدت تعامل سازنده ای با رسانه ها داشت و توانست در مدت مدیریت خود در روابط‎عمومی در جهت بهبود شرایط و گسترش کمی و کیفی فعالیت‎های آن تحولاتی را ایجاد کند.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

جدیدترین وضعیت فرودگاه‌ های مناطق سیل‌زده

پروازهای ماهان ایر به آلمان ممنوع شد

لبنان سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی را متوقف کرد

با این 8 اشتباه پرواز خود را از دست می دهید/ نکاتی که باید برای سفر با هواپیما بدانید

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی