محصول 301 ایران خودرو افتخاری برای هر ایرانی است

نماینده مجلس شورای اسلامی با اعلام آمادگی برای حمایت از شرکت هایی که قدم در مسیر خودکفایی و رفع نیازهای وارداتی کشور گذاشته اند، خواستار حمایت همه جانبه از سوی شبکه بانکی و دستگاه های حامی و پشتیبان شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در بازدید از سالن ایران خودرو در نخستین نمایشگاه فرصت های داخلی سازی و رونق تولید گفت: این آرزوی دیرینه ما بوده که بتوانیم نیازهایمان را براساس ظرفیت های داخلی به ویژه در بخش صنعت تامین کنیم. موجب مسرت است اقداماتی که در وزارت صنعت به ویژه در حوزه خودروسازی انجام شده برمبنای این سیاست و راهبرد بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مجلس نیز از این اقدامات حمایت و در صورتی که خلاء قانونی وجود داشته باشد آن را مرتفع خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از چالش های مهم اقتصاد کشور خودکفایی و اشتغال است بیان کرد: با  سرمایه گذاری در داخلی سازی تولید، علاوه بر رونق تولید، بخش مهمی از مشکلات مربوط به اشتغال نیز مرتفع خواهد شد.

گزارش خودرو

موسوی با توجه به موفقیت ایران خودرو در به ثمر رساندن پروژه 301، آن را افتخاری برای هر ایرانی دانست و گفت: ایران خودرو توانسته خودرویی را که می توانست با صرف هزینه بالا از مسیر واردات به بازار کشور وارد شود و استفاده آن برای تمامی اقشار جامعه میسر نبود را به مرحله تولید برساند و این اتفاق مبارکی است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرصت های داخلی سازی و رونق تولید تشریح کرد: این نمایشگاه در نوع خود منحصربه فرد است، پیش از این نمایشگاه ها محل عرضه و معرفی کالا و خدمات بوده اند اما نمایشگاه فعلی تقاضا محور است. واحدهای صنعتی مانند خودرو نیز در این نمایشگاه و اعلام نیاز خود پیشگام هستند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: پیش از این بسیاری از تولیدکنندگان اظهار می کردند که ما توان تولید داریم اما حمایتی از ما نمی شود، الان این اتفاق با دعوت وزارت صمت از صنایع کشور و کارآفرینان افتاده و نیازمندی ها در معرض دید قرار گرفته است.

وی اشاره کرد: از کارآفرینان و واحدهای فعال صنعتی دعوت می کنیم تا نیازها را ببینند تا با استفاده از ظرفیت آنان داخلی سازی صورت بگیرد. توان صادرات نیز وجود دارد، بعد از محدودیت های فعلی نیز می توان بازارهای بین المللی را مبتنی بر ظرفیت های موجود پوشش داد.

انتهای پیام/

ایساکو برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد

۳۰۱ توقعات مشتریان را برآورده خواهد ساخت

واگذاری کامل خودروسازان تا سال 99

امدادگلس خدمتی به گستره تهران

بيش از ١٥٠ ميليون يورو از پژو خسارت گرفتيم

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!