قابل اعتمادترین خودروسازان جهان را بشناسید

موسسه تحقیقاتی جی‌دی پاور به تازگی فهرستی از قابل اعتمادترین خودروسازان جهان منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

موسسه تحقیقاتی جی‌دی پاور ( JD Pwer) به تازگی نتایج جدیدترین تحقیقات و بررسی‌های خود را درباره رضایت‌مندی مشتریان از برندهای مختلف خودروهای توسعه داده شده توسط خودروسازان برتر جهان منتشر کرده‌ است. این فهرست 10 گانه به‌ خوبی بهترین و قابل اعتماد ترین برندهای خودرو را در جهان نشان می‌دهد که همواره نام برخی از خودروسازان در این لیست می‌درخشد.

بر اساس گزارش بیزینس اینسایدر، این فهرست همچنین به وضوح نشان می‌دهد که در جلب رضایت مشتریان، شرکت‌های خودروسازی کره ای از رقبای آمریکایی و ژاپنی خود پیشی گرفته و عملکرد موفقیت آمیزتری را برای خود به ثبت رسانده‌اند.

این گزارش که شامل فهرستی از نام‌های بهترین و قابل اعتمادترین برندهای خودرو در جهان می‌شود، بر اساس میزان رضایت‌مندی، شکایات و تعداد مشکلاتی که مشتریان و خریداران در 90 روز نخست با آنها مواجه شده‌اند، تنظیم و منتشر شده است.

لوگوی جنسیس

1. جنسیس

جنسیس به عنوان یک خودروی کره‌ای محصول مشترک شرکت‌های هیوندای و کیا موتورز، توانسته است در جایگاه نخست این فهرست جای بگیرد و از سایر برندهای برتر موجود در لیست برترین خودروهای جهان جلو بزند. جنسیس با رشد قابل توجهی که در سال‌های اخیر برای خود رقم زده است، موفق شده است پیشرفت‌های خوبی در زمینه‌های مختلف داشته باشد و بدین ترتیب رضایت مشتریان را به خود جلب کند و در مسیر درستی پا بگذارد.

این برند با ثبت 63 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو، در مقام نخست این فهرست جای گرفته است.

لوگوی کیا

2. کیا:

دومین برند برتر و قابل اعتمادی که موفق شده است رضایت و توجه خیل عظیمی از مشتریان خودرو را به خود جلب کند، کیاموتورز است که با ثبت 70 مشکل در هر 100 دستگاه خودرو، جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

لوگوی هیوندای

3. هیوندای

این برند کره‌ای نیز توانسته است با ثبت 71 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو، در مقام سوم بایستد و بدین ترتیب سه جایگاه برتر و نخست فهرست رده بندی بهترین و قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019 را برای خودروسازان کره‌ای به ارمغان آورده‌اند.

لوگوی فورد

4. فورد

چهارمین جایگاه در این فهرست رده‌بندی به یک شرکت خودروسازی آمریکایی تعلق دارد که 83 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو برای آن به ثبت رسیده است. فورد یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین خودروسازان آمریکایی است که سهم قابل توجهی در بازارهای جهانی علی‌الخصوص منطقه آمریکای شمالی یعنی کانادا و ایالات متحده دارد.

لوگوی لینکلن

5. لینکلن :

این برند که تولیدکننده خودروهای لوکس و زیرمجموعه شرکت فورد آمریکاست، نیز موفق شده است با ثبت 84 مشکل در هر 100 دستگاه خودرو، رتبه پنجم جدول رده‌بندی برترین برندهای خودرو را به خود اختصاص بدهد.

لوگو شورولت

6. شورولت:

این برند آمریکایی نیز که از دیرباز از استقبال بی نظیری از سوی مشتریان در بازارهای جهانی علی الخصوص در منطقه آمریکای شمالی برخوردار بوده و زیرمجموعه جنرال موتورز بوده است، رتبه ششم این فهرست را از آن خود کرد. این در حالیست که 85 مشکل به ازای تولید و عرضه هر 100 دستگاه خودرو برای آن ثبت شد.

لوگوی نیسان

7. نیسان:

این برند ژاپنی که تولیدکننده خودروهای باکیفیت، لوکس و قدرتمندی است و سهم قابل توجهی در بازارهای جهانی دارد، با ثبت 86 مشکل به ازای تولید هر 100 دستگاه خودرو، در رتبه هفتم این فهرست رده‌بندی ایستاد.

لوگوی دوج

8. دوج:

دوج نیز به عنوان یک برند آمریکایی دیگر، با ثبت 90 مشکل در هر 100 دستگاه خودروی تولید و عرضه شده به بازار، در آخرین رتبه این جدول رده‌بندی قرار گرفت.

لوگوی لکسوس

9. لکسوس:

لکسوس نیز به عنوان برند لوکس ساز زیرمجموعه شرکت تویوتاموتورز ژاپن، با ثبت 90 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو در جایگاه نهم و در اصل هم ردیف با خودروهای برند دوج در فهرست مذکور قرار گرفته است.

لوگوی تویوتا

10. تویوتا :

تویوتاموتورز ژاپن نیز که سالهاست یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان به شمار می‌رود، همچون دو برند پیشین، با ثبت 90 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو در مقام دهم و در واقع هم ردیف با دوج و لکسوس ایستاده است.

بررسی و تحقیقاتی که اخیرا موسسه جی‌دی پاور منتشر کرده است، نشان می‌دهد شکاف بین رضایت‌مندی مشتریان از خودروهای سدان و شاسی بلند و کیفیت تولید شرکت‌های سازنده نسبت به سال‌های قبل به شدت کاهش یافته و به نظر می رسد این روند نزولی بیشتر از پیش کاهش یابد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

گزارش جهانی خودرو منتشر شد

ایران‌خودرو پل ورود صنعت خودرو به بازارهای جهانی

آینده در دست BYD/ بازار داغ وسایل نقلیه برقی

ایران سیزدهمین بازار بزرگ خودرو در جهان

ظهور یک قهرمان در عرصه خودروسازی با خرید اوپل توسط PSA

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!