برگزاری یک مسابقه هیجان انگیز توسط پرشیا خودرو

پرشیا خودرو، برای انتخاب شعار بخش خرید و فروش خودرو کارکرده خود یک مسابقه برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پرشیا خودرو از سال گذشته از طریق وب سایت www.BMWLAND.ir فعالیت گسترده خود را بر روی خودرو‌ های کارکرده ب.ام.و و مینی آغاز کرد و در این مدت توانست با عرضه قابل توجه انواع محصولات ب.ام.و و مینی، نقش مهمی در مدیریت بازار خودرو‌های کارکرده این دو برند ایفا کند.

در ادامه فعالیت‌های BMW Land به عنوان مرجع عرضه خودرو‌ های کارکرده ب.ام.و و مینی، پرشیا خودرو با برگزاری یک مسابقه هیجان انگیز با جوایز ارزنده قصد دارد انتخاب شعار تبلیغاتی BMW Land را به علاقه‌مندان واگذار کند.

برای شرکت در این مسابقه کافی است به وب سایت ب.ام.و لند مراجعه کنید و پس از بررسی ابعاد مختلف کاری BMW Land، شعار مورد نظر خود را درج کرده و به همراه مشخصاتتان ارسال کنید.

همچنین می توانید شعار پیشنهادی خود را در کامنت اینستاگرام به آدرس @bmwland.ir ثبت نمایید. تمامی پاسخ‌ها توسط تیم بازاریابی پرشیا خودرو بررسی شده و در نهایت به ارائه دهنده شعار منتخب یک دستگاه موبایل Samsung Galaxy Note10 و همچنین به 2 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز ارزنده از BMW Accessories هدیه داده خواهد شد.

این مسابقه از روز شنبه، 26 مرداد به مدت 10 روز برقرار است و شعار منتخب مسابقه در روز دوشنبه، 4 شهریور اعلام خواهد شد.

پرشیا خودرو

لذت یک خرید مطمئن

خرید یک خودرو دست دوم به ویژه اگر خودرویی مانند ب.ام.و باشد، اصلا کار آسانی نیست؛ از یک طرف باید بتوانید خودروی مورد نظر خود را با آپشن‌ها و رنگ و … دلخواه انتخاب کنید و از طرف دیگر باید از صحت عملکرد بخش‌های مختلف خودرو، سلامت بدنه و رنگ، کارکرد درست آپشن‌ها و … مطمئن شوید و در نهایت هم خودرو را نقدا خریداری کنید. در پرشیاخودرو اما خرید ب.ام.و و مینی کارکرده به سادگی چند کلیک شده است.

گزارش خودرو

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

پرشیا خودرو برای متمرکز کردن فروش خودرو‌ های کارکرده، وب سایت www.BMWLAND.ir را به عنوان مرجع فروش این خودرو‌ها در نظر گرفته است.

تمام خودرو‌ های عرضه شده از سوی پرشیاخودرو، برچسب Premium Selection دارند که به معنای تایید سلامت آن‌ها توسط پرشیاخودرو است.

کارشناسان فنی این شرکت پیش از عرضه خودرو‌ها در این وب سایت، تمامی بخش‌ها را بر اساس چک لیست‌های شرکت آلمانی بررسی می‌کنند تا به این ترتیب تنها خودروهایی تایید شوند که از سلامت کامل برخوردارند.

اگر مشکلی در هر یک از بخش‌ها باشد، تعمیرگاه مرکزی مجهز پرشیا خودرو بر اساس استانداردهای روز جهان خودرو را بررسی و تعمیر می‌کند تا کارکرد بخش‌های مختلف همانند زمان عرضه خودرو باشد و تنها پس از تایید نهایی کارشناسان فنی است که خودرو در شبکه نمایندگی‌های پرشیاخودرو عرضه شده و در BMW Land به نمایش در می آید.

به این ترتیب با خرید خودرو کارکرده از پرشیا خودرو می‌توانید از عملکرد و اصالت بخش‌های مختلف خودرو (شامل بخش‌های فنی، رنگ و بدنه و آپشن‌های ایمنی و رفاهی) اطمینان داشته باشید اما این پایان ماجرا نیست چرا که پرشیا خودرو برای اطمینان بیشتر تمامی خودروهای عرضه شده را 2 تا 5 سال گارانتی می‌کند.

عرضه خودرو‌ها این طرح به صورت نقدی و اعتباری تا 48 ماه است و متقاضیان می‌توانند از بین شرایط فروش متنوع برای هر خودرو، شرایط دلخواه خود را انتخاب کنند و کارشناسان هم در این تصمیم گیری آن‌ها را یاری می‌کنند. مزیت مهم دیگر، تنوع بالای خودرو‌های عرضه شده است و خریداران می توانند به راحتی با مراجعه به وب‌سایت ب.ام.و لند خودروهای مختلف عرضه شده را بررسی و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

برای کشف سرزمین جدید ب.ام.و و آشنایی با می‌توانید اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

آغاز فروش نقدی محصولات پرشیا خودرو

آغاز جشنواره فروش رینگ های اسپرت اصلی ب ام و در پرشیا خودرو

جایگاه نخست پرشیا خودرو در خدمات پس از فروش (برای دومین سال متوالی)

گارانتی پرشیا خودرو ، سپری برای سرمایه شما

آغاز طرح فروش اقساطی محصولات پرشیا خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!