ورامین آخرین مقصد تیم نظارتی ایساکو در تعطیلات تابستانی

در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی جاده مخصوص ورامین میزبان آخرین سفر تیم نظارتی ایساکو شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سفرهای استانی مسئولان شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو امروز با بازدید از شهر ورامین به پایان رسید.

در این سفرها که به منظور نظارت بر حسن ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو و امدادخودرو انجام شد، مدیران در مجموع حدود 30 نمایندگی مجاز در شهرهای تبریز، بناب، اراک، بابل، مشهد، نیشابور، سمنان، مرودشت، زرقان، سعادت شهر و ورامین بازدید کرده و ضمن بررسی روند ارائه خدمات، با ثبت نقاط قابل بهبود، برای ارائه برنامه‌های اصلاحی و اجرای آن به ستاد این شرکت در تهران بازگشتند.

برمبنای این گزارش، ماحصل این سفرها در سال‌های پیش دریافت دیدگاه ها و پیشنهادات ذی‌نفعان اصلی شرکت یعنی مشتریان و نمایندگی‌ها و ایجاد بهبود در گلوگاه‌های مطرح شده بوده است. چنان‌که اقدامات اصلاحی ناشی از این بازدیدها در سال‌های اخیر منتج به افزایش میزان رضایت مشتریان و حفظ جایگاه اول خدمات پس از فروش برای گروه صنعتی ایران‌خودرو بوده است.

گزارش خودرو

به گفته سید رضا حسینی مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو آن‌چه مقصود اصلی این سفرهاست همراهی و همدلی این مجموعه با مشتریانی است که آگاهانه محصولات ایران‌خودرو را انتخاب کرده‌اند و حق دارند در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات را با کیفیتی مثال زدنی، دریافت کنند.

وی اشاره کرد: ما اعتقاد راسخ داریم که مشتری باید از رسیدگی به مشکلات خود در تمام نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو، اطمینان داشته باشد و با خاطره‌ای خوش از خدمات‌پس از فروش از تعمیرگاه خارج شود و برای دست یافتن به این اعتماد و اطمینان تمام تلاش را خود را کار بسته و خواهیم بست.

حسینی در پایان این سفرها گفت: طبق برنامه ای مدون، این بازدیدها و سفرهای نظارتی در تمام ایام سال خصوصا در اوج سفرها و شلوغی جاده‌ها، به منظور تسهیل و یکسان‌سازی کیفیت و دسترسی به خدمات بهینه در سراسر کشور به خصوص در مناطقی با امکانات کمتر ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

مدیران خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو از مرودشت و سمنان بازدید کردند

خداحافظی یکه زارع با ایران خودرو / مدیر عامل جدید ایران خودرو کیست؟

ارزيابي رضایت‌مندی زائران حرم رضوي در ایام مبارک عید غدیر

بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو از نحوه ارائه خدمات در خراسان رضوی

بازديد مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو از اکیپ‌های امدادی در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!