امکان عضویت رایگان خبرنگاران در اپلیکیشن بیدود

جانشین رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: خبرنگاران می توانند به صورت رایگان عضو اپلیکیشن بیدود شوند و از آن استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

یوسف حجت جانشین رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با برنامه شهرداری جهت گسترش فرهنگ دوچرخه‌سواری در شهر اظهار کرد: مدتی پیش اعلام کردیم که 5 هزار دانشجو در 5 دانشگاه محدوده مرکزی شهر تا ابتدای مهر می‌توانند با مساعدت شهرداری به صورت رایگان عضو «بیدود» شوند.

وی بیان کرد:‌ بر همین اساس دانشجویان دیگر لازم نیست که 150 هزار تومان جهت عضو شدن در «بیدود» پرداخت کنند و تنها ملزم به شارژ روزانه آن بر اساس تردد هستند.

جانشین رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: بر همین اساس برنامه‌ای نیز برای خبرنگاران در نظر گرفته‌ایم تا بتوانند به صورت رایگان عضو «بیدود» شوند.

حجت با اشاره به اینکه افراد برای استفاده از دوچرخه باید شرایط سنی و ویژگی‌های مناسب را داشته باشند، اشاره کرد: شهرداری این آمادگی را دارد تا برای بیش از 20 درصد از خبرنگاران امکان عضویت رایگان در «بیدود» را فراهم کند که پس از اعلام اسامی توسط رسانه‌ها ما می‌توانیم وارد عمل شده و اقدامات لازم را در این راستا انجام دهیم.

انتهای پیام/ منبع: خبرآنلاین

علت نبود امکان ثبت نام برای خانم ها در اپلیکیشن دوچرخه سواری اشتراکی چیست؟

اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار در تهران

“دوچرخه اشتراکی” طرحی برای کاهش آلودگی هوا و رفع معضل ترافیک

خانه دوچرخه ، طرحی شکست خورده در پایتخت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!