تحويل تمام خودروهاي معوق سال ۹۷ تا پايان ماه آینده

قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در امور فروش گفت: سايپا تمام خودروهاي معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۹۷ را تا پايان مهرماه به مشتريان تحويل خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مجيد باقري قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا اظهار کرد: با توجه به تكميل و تجاري‌ سازي تعداد زیادی از خودروهاي داراي كسري قطعات و همچنين اجراي موفقيت‌ آميز طرح عبور مستقيم و توليد تمام محصولات سايپا به‌ صورت كامل، تا پايان مهرماه همه تعهدات مربوط به سال ۹۷، تحویل داده خواهد شد.

وي بیان کرد: خودروهاي پرتيراژ قابل عرضه سايپا مشمول اين طرح خواهند بود و ثبت‌ نام‌ كنندگان محصولات خانواده رنو، برليانس و آريو که به دلیل بدعهدی و ترک ایران از سوی شرکای خارجی از خودروهای غیرقابل تولید هستند در صورت مشاركت در طرح تبديل، خودروهاي تبدیلی خود را تحویل می‌گیرند.

به گفته باقری در چندماه گذشته، بخشي از محصولات خانواده پرايد و تيبا به‌ دليل كمبود تعدادي از قطعات پيشرفته، به‌صورت ناقص توليد مي‌شد كه اين روند با تلاش مدیریت ارشد سایپا در حال حاضر به روال عادي بازگشته و موجب تسريع در تحويل خودروها شده است.

گزارش خودرو

وی ادامه داد: سايپا به‌دليل جايگزيني هر يك از محصولات برند مشترك با دو يا سه محصول قابل عرضه خود، با افزايش تعهدات در خصوص تعداد خودروهاي تحويلي مواجه شد كه اين امر، زمينه طولاني شدن روند تحويل محصولات را ايجاد كرد.

قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در امور فروش گفت: در حال حاضر به‌طور همزمان، پاسخ‌گويي به پيش‌فروش‌هاي مربوط به سال ۹۷، فروش‌فوري و فروش‌اعتباري سال ۹۸ و همچنين اجراي طرح‌هاي جايگزيني خودروهاي خارجي را در دستور كار داريم كه مشمول حجمِ زيادي از محصولات قابل عرضه در رده‌هاي مختلف است.

باقري افزود: پس از پايان تحويل خودروهاي معوقه سال ۹۷، پاسخ‌گويي به تمام تعهدات سال جاري را نیز به‌سرعت آغاز خواهيم كرد تا هم ميزان تقاضاي موجود را به تعادل برسانيم و هم زمينه تنظیم بازار را فراهم كنيم.

انتهای پیام/

شرایط فروش محصولات سایپا ویژه 14 شهریور اعلام شد

شرایط فروش محصولات سایپا اعلام شد

سایپا نسبت به پراید 5 میلیونی واکنش نشان داد

پیشنهاد می کنیم دولت واردات خودرو را با تعرفه های قبلی آزاد کند

طرح فروش تعدادی از محصولات سایپا اعلام شد

تعمیرگاه تخصصی بهنام عوارض تهران آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!
  1. ناشن

    تیبا ماشین خ خوبیه کم مصرفه کم خرجه

  2. عیسی ا

    کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟