پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ

مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ ، نسل چهارم کوراندو

شرکت کره ای سانگ یانگ ، پس از عرضه مدل موفق تیوولی، دست به ارائه مفهومی XAV-Adventure زده است و گویا در نمایشگاه خودرو فرانکفورت با اقبال بالایی روبرو شده است.سانگ یانگ که تا اوایل اوایل سال 2000 یکی از معروف‌ترین شرکت‌ها درزمینهٔ تولید خودروهای زشت بود ، در چند سال اخیر حرکت جدیدی از […]

javankhodro
دوشنبه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

شرکت کره ای سانگ یانگ ، پس از عرضه مدل موفق تیوولی، دست به ارائه مفهومی XAV-Adventure زده است و گویا در نمایشگاه خودرو فرانکفورت با اقبال بالایی روبرو شده است.سانگ یانگ که تا اوایل اوایل سال 2000 یکی از معروف‌ترین شرکت‌ها درزمینهٔ تولید خودروهای زشت بود ، در چند سال اخیر حرکت جدیدی از خود بروز داده و به‌طور مداوم سیر مثبت و رو به رشدی از طراحی، تولید و فروش محصولات را طی نموده است.

مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ

چیزی که در نگاه اول از XAV-Adventure حاصل می‌شود ، این است که ما با یک اس یو وی کامپکت و جان‌سخت روبروییم. سانگ یانگ در طراحی این کانسپت ، از نسل دوم خودروی زشت خود ،  کوراندو الهام گرفته که در سالهای گذشته در ایران نیز به فروش می‌رسید که گویا قراراست در آینه بسیار نزدیک ، این مدل به عنوان نسل چهارم شاسی‌بلند کوراندو به خریداران معرفی گردد.

مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ

این مدل مفهومی، بر روی پلتفرم موسو دیگر شاسی‌بلند سانگ یانگ ساخته شده است که در دو مدل سه در و پنج در تولید  می شود. یک جعبه دنده ورگ وارنر و موتور 2.3 لیتری مرسدس بنز نیز در این مدل استفاده شده است.حجم‌های اغراق‌شده و پف‌آلود، خم‌های تیز و چراغ‌های اغواکننده به همراه مه شکن‌های کشیده دو طرف که در امتداد بچه گلگیرهای مشکی رنگ قرار گرفته‌اند به‌خوبی یادآور مدل قدیمی کوراندو است. این بچه گلگیرها که در گرداگرد خودرو کشیده شده و با رکاب‌های جانبی اتصال دارند از بارزترین ویژگی‌های مفهومی XAV-Adventure هستند.

مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ مفهومی XAV-Adventure سانگ یانگ

احتمال می‌رود این مفهومی پس از طی نمودن مراحل تجاری‌سازی با استفاده از پیشرانه‌های 1.6 لیتری بنزینی و دیزلی ارائه شود و ممکن است در گونه خاص و هیبریدی E-4WD مشابه پژو یا لکسوس نیز معرفی شود. این سیستم که به باتری‌های لیتیومی و دو موتور الکتریکی مجهز است می‌توان برای کوراندو رانندگی کم‌مصرفی در شهر و قدرت بیشتری در بیرون از جاده فراهم آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی