اولویت برنامه کاری ساپکو توسط ایران خودرو تعیین شد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو مهمترین اولویت کاری ساپکو را تامين به موقع و با کیفیت قطعات و مجموعه های مورد نیاز و توسعه و تعمیق ساخت داخل قطعات با همکاری شرکت های دانش بنیان تعيین كرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید ساپکو ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد، بازنگری در فرآیندها و تمرکز بر انجام وظایف و مسئولیت ها را از دیگر ماموریت های این شرکت دانست و اظهار کرد: از تجربه های مفید گذشته استفاده شود و در هر بخشی که نیازمند اصلاح و بهبود است، با اعمال اصلاحات و ارتقاء بهره‌وری مجموعه، نسبت به تضمین، تامین به موقع باکیفیت و قیمت مناسب قطعات و مجموعه های مورد نیاز خطوط تولید و حوزه خدمات پس از فروش اقدام شود.

وی در این راستا بیان کرد: تعمیق ساخت داخل و پیشبرد پروژه‌های خودکفایی از جمله مأموریت‌های بسیار مهم شرکت ساپکو بوده که لازم است با اصلاح و بهبود فرآیندها و همچنین اصلاح ساختار در صورت نیاز اقدامات لازم با قوت پيگيري شود.

این مقام ارشد گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرد: پیاده سازی مدل جامعه ارتباط شفاف با تامین کنندگان، نظام‌مند کردن پرداختها و تدوین دستورالعمل و شاخص های تعیین MRP سهم سازندگان در تامین و اصلاح قیمت‌ها از ماموریت های جدید ساپکو است.

وی با اشاره به ایجاد اتاق شیشه‌ای بر اساس رویکرد پیشگیرانه، شفافیت و مبارزه با فساد در شرکت ساپکو اشاره کرد: هیچ سازنده اي بر دیگری امتیاز ویژه ای ندارد و باید ما همه به صورت عادلانه و اخلاق محور برخورد و رفتار شود.

مقیمی با تاکید بر همکاری مناسب با تشکل ها و انجمن ها بیان کرد: از ظرفیت‌های موجود در انجمن ها استفاده شود و از نظرات آنان جهت بهبود امور جويا تا اصلاح رویه ها و فرآیندها به بهترین و اجرایی ترین شکل ممکن انجام گردد.

مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو ماموريت جديد شركت ساپكو را طراحي مدل مناسب و پايدار اقتصادي در همكاري با شركت هاي دانش بنيان ذكر كرده و ادامه داد: نيازهاي خودروسازي و توانمندي هاي شركت هاي دانش بنيان شناسايي شده و بايد با ايجاد اتصالي پايدار ميان اين 2 به صورت هدفمند حركت كنيم.

وی با اشاره بر لزوم بهبود وضعیت تصویر ذهنی جامعه نسبت به ایران خودرو توضیح داد: همه مدیران، کارشناسان باید برای ارتقای تصویر ذهنی ایران‌خودرو تلاش کنند.

مقیمی تاکید کرد : به مدیران ساپكو اعتماد دارم اما خط قرمز ایران خودرو مبارزه با فساد سیستمی است.

انتهای پیام/

حمایت 15 میلیون دلاری از صادرات محصولات گروه صنعتی ایران خودرو

افتتاح هنرستان آذرخشی، نماینده فروش و خدمات پس از فروش ايران خودرو در زاهدان

پیش فروش محصولات ایران خودرو از 21 مهرماه آغاز می شود

پارادایم ذهنی خودروسازان، تولید خودرو صادرات محور باشد

سر پیری و معرکه گیری!/ هرچه می‌خواهید از پژو پارس LX بدانید

ظرفیت های داخلی توان تولید داخلی کشور را بالا برده است

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!