بازدید مدیرعامل ایران خودرو از نحوه خدمت رسانی گروه های امدادی

مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به همراه هیاتی از مدیران حوزه خدمات پس از فروش و به منظور نظارت بر حسن اجرای طرح «خیمه زدیم راه را…» که در فاصله روزهای 22 تا 30 مهر سال جاری در حال اجراست، به همراهی گروهی از مدیران ارشد این مجموعه، به استان خوزستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به منظور بررسی کیفیت خدمت‌رسانی حوزه خدمات پس از فروش و نحوه اجرای طرح ویژه خدمات‌رسانی به زائران کربلای معلا، به اهواز رفت.

وي، ضمن رویت و دریافت گزارش عملکرد حوزه خدمات پس از فروش در مسیرهای مو اصلاتی که به مرزهای کشور عراق منتهی می‌شود، از برخی اکیپ‌های امدادی مستقر در شهرهای اهواز، سوسنگرد، بستان و مناطق «عین‌دو» و «کوت‌ سیدنعیم» و همچنین چادر تعمیرگاهی شهر چزابه بازدید به عمل آورد و از نزدیک نحوه خدمت‌رسانی حوزه خدمات پس از فروش را مورد بررسی قرار داد.

حضور مدیر عامل ایران‌خودرو و نظارت بر اجرای چنین طرح‌هایی جزو اقدامات کم‌سابقه در این گروه صنعتی بوده و ماحصل آن دلگرمی هموطنان و کارکنان این شرکت به پیشرفت مجموعه خواهد بود.

با توجه مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سفر همراه فرشاد مقیمی بود، ضمن ارتباط مستقیم با مشتریان و مسئولان نمایندگی‌های حاضر در طرح، دستور اقدامات اصلاحی که باعث تسریع در روند خدمت‌رسانی می‌شود را صادر کرد.

مقیمی در حاشیه این سفر اظهار کرد: هموطنان گرامی در صورت نیاز به هر گونه خدمات در حین این سفر معنوی، می‌توانند با مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو به شماره 096440 تماس گرفته و یا از طریق اپلیکیشن ایساکو، از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

وي ادامه داد: یکی از مشکلات عمده عزیزان هنگام بازگشت از کشور عراق در سال‌های اخیر، فراموشی موقعیت پارک خودرو در پارکینگ‌های منطقه، به دلیل وسعت چندین کیلومتری آن بوده که خوشبختانه با تعبیه امکانی جدید در اپلیکیشن ایساکو، سعی شد این مشکل زائرین نیز مرتفع شود. افزوده شدن این گزینه امکان ثبت و ذخیره محل پارک خودرو را بر روی نقشه، فراهم می‌سازد و کاربر می‌تواند با استفاده از آن، محل پارک خودروی خود را «مسیریابی» و یا محل پارک را از طريق نرم‌افزارهای پیام‌رسان، ايميل و … با دیگران به اشتراک بگذارد.

گفتنی است شرکت ایساکو به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، هر سال طرح‌های مختلف خدماتی را در ایام خاص سال همچون تعطیلات نوروزی، مراسم ارتحال امام، تعطیلات عید سعید فطر، تعطیلات تابستانی، خدمت‌رسانی به زایرین اربعین حسینی(ع) و … را به منظور رفاه حال مشتریان این شرکت برگزار می‌کند و مدیران ارشد این شرکت با نظارت مستقیم بر اجرای طرح‌ها، سعی در ارائه خدماتی با کیفیت و استاندارد به ذی‌نفعان خود دارد؛ اما حضور مقیمی در این دوره از بازدیدها، نشان از اهمیت بیش از پیش حوزه خدمات پس از فروش در نگاه مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو دارد.

حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در طرح «خیمه زدیم راه را…» با در اختیار داشتن نزدیک به 100 نمایندگی و فروشگاه مجاز، 1360 اکیپ‌ امداد جاده‌ای، پایگاه و تعمیرگاه صحرایی، موتورسوار، امدادگر بالینی، امدادگر حمل، سرویس اتوکلیک و کانکس به صورت کامل، آماده ارائه خدمات به زایرینی است که با خودروی شخصی به سمت مرزها حرکت کرده‌اند.

انتهای پیام/

آينده ايران خودرو از فعال بودن مركز تحقيقات می گذرد

همکاری ایران خودرو با کشور آذربایجان برای تولید خودرو مشترک

مدیر بازرسی و نظارت گروه صنعتی ایران خودرو تغییر کرد

محورهای اساسی مبارزه با فساد در ایران خودرو ابلاغ شد

اولویت برنامه کاری ساپکو توسط ایران خودرو تعیین شد

نظر شما !!