یکی از افتخارات کروز، نقش آفرینی زنان در صنعت قطعه سازی است

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در این بازدید مهندس سخا مدیر عامل شرکت کروز و مدیران بخش‌های مختلف از فعالیت‌ها، مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت توضیحاتی را برای هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ارائه دادند. طی این بازدید از دیدگاه هاجر چنارانی، قطعه سازی کروز شرکتی است که توانسته با استاندارهای جهانی همراه شود و ارزشمند تر آنکه تعداد زیادی از نیروهای آن را زنان تشکیل داده اند.

هاجر چنارانی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت صنعت قطعه سازی در کشور گفت: همزمان با آغاز تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، به دلیل نبود قطعه مورد نیاز شاهد پر شدن خودروها در کف پارکینگ شرکت های خودروسازی بودیم اما اکنون توانستیم در ایران قطعات مورد نیاز بیشتری را داخلی سازی کنیم.

وی در این راستا افزود: آنچه حائز اهمیت است اینکه بعد از تحریم بهترتوانستیم درصنعت قطعه سازی مانور و تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم، البته باید به قطعه سازان میدان دهیم تا همه ی قطعات حتی قطعاتی که با قیمت پایین وارد می شد را بتوانند در داخل و با همان کیفیت تولید کنند.

گزارش خودرو

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ارزیابی از جایگاه قطعه سازی شرکت کروز گفت: امروز افتخار این است که هم قطعات مورد نیاز را می سازیم و هم الگوهای ساخت آن ها در کشور شکل می گیرد که این موضوع باعث افتخار است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت قوه مقننه از صنعت قطعه سازی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی از همه ی توان خود در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای هدفمند شدن این موضوع استفاده می کند؛ بویژه در قطعه سازی نیز تلاش می کند که این صنعت و اشتغال آن حفظ شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد شرکت قطعه سازی کروز نیز تصریح کرد: همین که کروز توانسته در این صنعت خود را به استاندارهای جهانی نزدیک کند و محیط کاری بسیار سالم و با استاندارهای بسیار بالا داشته باشد بسیار ارزشمند است، به خصوص اینکه تعداد زیادی از نیروهای آن را تشکیل داده اند.

به باور چنارانی؛ این موضوع یکی از افتخارات شرکت صنایع تولیدی کروز است و اگر این بنگاه اقتصادی هم اکنون از استاندارهای بالایی برخوردار است بطور حتم زنان نیز در ارتقای این استانداردها سهم بسزایی دارند.

انتهای پیام/

اثرگذاری مستقیم زیاد شدن قطعات تقلبی خودرو بر فعالیت تعمیرکاران خودرو

کروز یک شرکت موفق خصوصی با ساختار مناسب و بهره ور است/ میزان دقت در قطعه سازی کروز فرا دقت است

سايپا بهترين عملكرد را در افزایش و رونق تولید داشته است

موضوع عرضه لنت با نرخ دولتی صحت ندارد

کشوری که موشک نقطه زن می سازد چرا نتواند خودرو خوب بسازد/ لزوم ترسیم راهبرد برای توسعه صنعت خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!