مشکلات طرح کاهش آلودگی هوا را به شهردار تهران ارسال کرده ایم

مهماندار گفت: طرح کاهش آلودگی هوا ایرادات و اشکالات بسیاری دارد که برای شهردار تهران ارسال کرده ایم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به انتقادات مطرح شده توسط پلیس راهور به طرح کاهش آلودگی هوا بیان کرد: پلیس عضو شورای ترافیک است و در جلسه تصویب طرح کاهش آلودگی هوا نیز حضور داشت‌.

وی در این راستا اشاره کرد: در همان زمان تصویب طرح کاهش آلودگی هوا نیز دغدغه‌هایی داشتیم که معاون محترم حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همان موقع این قول را داد که این طرح وارد فاز اجرا شود و ایرادات احتمالی آن را پس از مدتی در شورای ترافیک مطرح کرده و برطرف کنند.

این مقام مسئول توضیح داد: اکنون نیز نگفته‌ایم اساس این طرح بد است؛ حرفمان این است که طرح کاهش آلودگی هوا ایرادات و اشکالات دارد، ایرادات را خدمت شهردار تهران فرستادیم تا در شورای شهر منتقل، مطرح و نگرانی‌های آن برطرف شود.

وی با بیان اینکه در واقع به دنبال اصلاحاتی در طرح کاهش آلودگی هوا هستیم، گفت: به طور مثال ساعت طرح در نیمه دوم سال باید کاهش پیدا کند همچنین اکنون ساکنان محدوده طرح کاهش آلودگی هوا می‌توانند ساعت 8:30 صبح از منازل خارج شده و ساعت 17 به بعد وارد محدوده طرح شوند؛ به نظر می‌رسد هیچ ضرورتی ندارد که ساعت برای آنها تعیین شود زیرا ساعات تعیین شده، زمان پیک است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تشریح کرد: به طور مثال اگر ساکنان محدوده طرح کاهش آلودگی هوا بخواهند ساعت 11 از منازل خود خارج شوند، بهتر است تا پیش از ساعت 8:30 صبح از منزل خارج شوند و باید به ساکنان اجازه دهیم یک بار خروج پیدا کرده و یک بار وارد شوند.

مهماندار ادامه داد: قرار است این ایرادات در آینده نزدیک در جلسه شواری شهر تهران بررسی شود.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

ساعت تردد در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا تغییر نخواهد کرد

معاونت حمل و نقل شهرداری تبدیل به معاونت طرح ترافیک شده است

تخفیف 50 درصدی هزینه طرح برای ساکنان طرح کاهش آلودگی هوا

تخفیف 25 درصدی پرداخت عوارض برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر

جزئیات طرح کاهش آلودگی هوا از زبان مدیر واحد ساماندهی طرح های ترافیک

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!