رشد 1.2 درصدی فروش محصولات بنز در آمریکا

شرکت دایملر آلمان با انتشار گزارش و آمارهای جدید از میزان فروش در ماه اکتبر سال جاری میلادی از رشد ۱.۲ درصدی خودروهای سواری این برند در بازار ایالات متحده آمریکا نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مرسدس بنز در یک گزارش عملکرد اعلام کرده که موفق شده است در اکتبر ۲۰۱۹ میلادی ۲۷ هزار و ۸۶۷ دستگاه مدل از این برند به فروش برساند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱.۲ درصد رشد و افزایش پیدا کرده است.

ون‌ های مرسدس بنز نیز همچنین در این بازه زمانی ۴۲۶۳ دستگاه در بازار آمریکا فروخته‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل، با یک رشد و افزایش ۱.۳ درصدی مواجه شده است.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

گزارش خودرو

آمار و ارقام منتشر شده از سوی این خودروساز آلمانی نشان می‌دهد که بخش آمریکایی مرسدس بنز موفق شده است در مجموع ۲۵۲ هزار و ۷۹ دستگاه خودروی سواری و ۳۳ هزار و ۱۰۹ دستگاه ون از این برند را به فروش برساند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

بر اساس اطلاعات وب سایت businesswire، نیکولاس اسپیکس، مدیر ارشد اجرایی بخش آمریکایی شرکت مرسدس بنز، در این خصوص خاطرنشان کرده است: قسمت قابل توجهی از میزان فروش موفقیت آمیز این خودروساز در اکتبر تحت تاثیر تقاضای بالای مشتریان برای خریداری خودروهای شاسی‌بلند در آمریکا بوده است.

از جمله خودروهای محبوب، پرفروش و پرطرفدار این برند آلمانی در آمریکا می‌توان به بنز GLC، GLE، CLS و خودروهای کلاس‌ای (E-Class) اشاره کرد.

انتهای پیام/ منبع: اقتصادآنلاین

ادغام PSA با FCA با هدف تامین منابع بیشتر

کاهش بیش از 30 درصدی سود مزدا

قوانین و مقررات استفاده از اسکوتر برقی در فرانسه چیست؟

عنوان با ارزش ترین خودروساز در آمریکا به تسلا رسید

تویوتا قصد تولید خودرو برای سالمندان را دارد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!