قیمت بنزین باید افزایش می یافت

نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: باید پایش و نظارت‌های لازم برای جلوگیری از سوء استفاده از افزایش قیمت بنزین انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمد اتابک نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با توجه به افزایش قیمت بنزین گفت: افزایش قیمت بنزین و هدفمند کردن یارانه‌ها، اقدامی ضروری بود و باید انجام می‌شد.

این عضو اتاق بازرگانی تهرانی با تاکید بر اینکه فصل‌الخطاب اقدام انجام شده در مورد افزایش قیمت بنزین فرمایشات مقام معظم رهبری بود، بیان کرد: چنانچه رهبر انقلاب فرمودند که علیرغم اینکه در شیوه‌ اجرای آن ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اما بحث کلی آن قابل حمایت است.

وی تشریح کرد: با توجه به کسری بودجه حداقل 150 هزار میلیارد تومانی، یکی از راه‌ها برای جبران این کسری افزایش قیمت بنزین بود.

اتابک با بیان اینکه انتقاداتی به نحوه اجرای افزایش قیمت بنزین وارد است، گفت: قطعا باید پایش و نظارت های لازم انجام شود تا این افزایش قیمت مورد سوء استفاده برای افزایش قیمت سایر کالاها واقع نشود و در صورتیکه افزایش قیمت بنزین در جایی تاثیر مستقیم دارد باید تاثیرات افزایش قیمت برآورد و لحاظ شود.

نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه باید هدف‌گیری مجموع یارانه‌ها، پرداخت به اقشار و دهک‌های آسیب‌پذیر جامعه باشد تشریح کرد: پیشنهاد اتاق بازرگانی تهران در رابطه با یارانه بنزین، پرداخت آن به افراد به جای خودرو بود، زیرا ممکن است برخی از افراد جامعه فاقد خودرو باشند.

وی با اشاره به شرایط فعلی کشور و مسائل پیش آمده بعد از افزایش قیمت بنزین گفت: قطعا این اوضاع بهبود می‌یابد.

انتهای پیام/ منبغ: فارس

حمل و نقل عمومی با مشکلات و نابسامانی مواجه است

چرایی ایجاد شدن صف های طولانی در جایگاه های سوخت

اعلام سهمیه سوخت سواری های عمومی بین شهری

رانندگان تاکسی نرخ کرایه را خارج از چارچوب افزایش ندهند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!