پای آموزشگاه‌ها به پرونده تصادفات باز شد

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ابلاغیه ای به آموزشگاه های رانندگی فرستاده ایم که در صورت وقوع تصادف خودروهای آموزشی، اعلام کنند تا رسیدگی شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ احمد کرمی اسد رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار کرد:‌ اقدامات جدیدی در مورد آموزشگاه‌های رانندگی در دستورکار قرار داده‌ایم، از جمله اینکه جلسات ماهیانه و منظمی میان روسای پلس راهور با مدیران آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود و در جریان آن نکات و موارد مورد نیاز به مدیران آموزشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد:‌ در راستای مسئولیت پذیر تر کردن مدیران، مربیان و متولی آزمون‌ها در آموزشگاه‌های رانندگی، ابلاغیه‌ای را طی چند روز گذشته به تمام استان‌ها فرستاده و از آنان خواستیم که با استفاده از اطلاعات و آمارهای مربوط به تصادفات رانندگی، در تصادفات سنگین که منجر به فوتی یا جرح شدید شده‌ باشند، بررسی شود که راننده متخلف در کدام آموزشگاه رانندگی آموزش دیده است.

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اشاره کرد:‌ با انجام این بررسی‌ها اگر مشخص شود که در آموزش این رانندگان بی‌توجهی یا کوتاهی صورت گرفته و آنان به درستی آموزش ندیده باشند، برابر تبصره 3 ماده 14 رسیدگی به تخلفات رانندگی، سهم آموزشگاه رانندگی در وقوع تصادف نیز مشخص می‌شود.

وی همچنین توضیح داد: همانطور که گفتم این طرح چند روز پیش به سراسر کشور ابلاغ شده است.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

پارک کردن در پیاده روها مشمول جریمه 40 هزار تومانی خواهد شد

طرح کاهش آلودگی هوا سبب شده مردم از معابر پیرامونی طرح استفاده کنند

سگ گردانی و حمل سگ در خودرو غیر قانونی است

ترافیک تهران در روزهای آینده سنگین‌تر می شود/ عدم افزایش ترافیک نسبت به مهر 97

افزایش 30 درصدی ترافیک تهران/ تمهیدات پلیس و شهرداری برای روزهای پر ترافیک مهر ماه

موضوع دریافت گواهینامه موتورسیکلت بانوان غیر قطعی است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!