فروش فوری و اعتباری پرايد ۱۳۱ از سوي سايپا برای تنظيم بازار و حذف نقش واسطه‌ها/ از دلالان و واسطه‌ها خودرو نخرید

گروه خودروسازي سايپا با هدف تنظيم بازار و حذف نقش واسطه ها از بازار، طرح فروش فوري و اعتباري سایپا ۱۳۱ را از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه، يازدهم آذر اجرا مي كند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

طرح فروش فوری این محصول سایپا با هدف افزايش عرضه و كاهش قيمت در بازار آزاد انجام می شود.

در اين طرح فروش فوري و اعتباري، سايپا ۱۳۱ به قيمت ۳۷۵ ميليون ریال عرضه مي شود كه ۴۰ ميليون ريال از آن در قالب تسهيلات با بازپرداخت يك‌ساله صورت خواهد گرفت.

ارائه تسهیلات 40 میلیون ریالی

تسهيلات ۴۰ ميليون ريالي با 2 هدف اجرا می‌شود، هدف اول ایجاد زمینه برای مشارکت هموطنان با توان مالي كمتر در این طرح است، ضمن اينكه محصولات عرضه شده در اين طرح فروش تا يكسال در رهن گروه خودروسازی سايپا باقي مي مانند تا از اين طريق خودرو صرفاً به مصرف كننده واقعي فروخته شود و از نقش آفرینی واسطه‌ها جلوگيري شود.

براساس اعلام سایپا، عرضه محصولات اين گروه خودروسازي از جمله پرايد با هدف تنظیم و کاهش التهابات کاذب بازار و حذف دلالان، در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

گروه خودروسازی سايپا برای كاهش نقش واسطه‌ها در بازار و فروش خودرو به مشتری واقعی، تمهيداتی نيز انديشيده و در اين طرح فروش اجرا كرده است؛ از جمله اينكه به هر كد ملي تنها يك دستگاه خودرو فروخته خواهد شد و كساني كه در ۱۸ ماه گذشته در يكي از طرح‌هاي فروش سايپا شركت كرده باشند نيز نمي توانند در اين طرح ثبت نام كنند.

همچنين ثبت نام براي افراد زير ۱۸ سال امكان پذير نيست و كدپستي ثبت نام‌كننده و كد نمايندگي انتخابي توسط مشتري نيز بايد در يك استان باشد.

از سوي ديگر و با توجه به تسهيلات يك ساله در نظر گرفته شده براي اين طرح، خودرو تا يكسال در رهن گروه خودروسازي سايپا باقي مي ماند و امكان تسويه پيش از موعد و فك رهن به هيچ عنوان ميسر نخواهد بود.

در پایان از هموطنان عزیز دعوت می‌شود ضمن پرهیز از سرمایه‌گذاری با هدف کسب سود در حوزه خودرو، برای خرید خودروی مورد نیاز خود به هیچ وجه به دلالان و واسطه‌هایی که با سوء استفاده از شرایط موجود نسبت به افزایش غیرطبیعی قیمت‌ها اقدام کرده‌اند مراجعه نکرده و محصولات را برای مصرف نهایی طبق قیمت مصوب از مبادی رسمی و از طریق سایت اینترنتی خودروسازان ثبت‌نام و خرید کنند.

انتهای پیام/

تولید بیش از 27 هزار دستگاه خودرو توسط سایپا در آبان ماه

جزئیات فروش فوری محصولات سایپا اعلام شد

تحويل محصولات سايپا در سال ۹۸ از مرز ۳۰۰ هزار دستگاه گذشت / ۳۰۰‌هزارمین محصول سايپا به مشتری تحویل شد

امید به تولید مجدد خودروهای تحریمی در شرایط فعلی منطقی نیست

فروش فوری اینترنتی محصولات سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!