پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا_ساینا

ساینا تا یک ماه آینده ارائه می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: توقف تولید پراید فعلا در برنامه‌های ما نیست، ولی خودرو ساینا تا یک ماه آینده ارائه می شود. ساینا طراحی کاملاً ایرانی خواهد داشت. به نقل از فارس، مهدی جمالی در حاشیه مراسم افتتاح خط تولید ساندرو در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده برای […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۴

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: توقف تولید پراید فعلا در برنامه‌های ما نیست، ولی خودرو ساینا تا یک ماه آینده ارائه می شود. ساینا طراحی کاملاً ایرانی خواهد داشت.

  به نقل از فارس، مهدی جمالی در حاشیه مراسم افتتاح خط تولید ساندرو در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده برای تنوع تولید محصولات سایپا، آیا برنامه‌ای برای توقف خط تولید پراید دارید؟ اظهار داشت: توقف تولید پراید فعلاً جزء برنامه‌های ما نیست و این خودرو دارای بازار مخصوص خود در داخل و بازارهای صادراتی است.

  وی تصریح کرد: محصولات جدیدی را تا پایان ماه آینده رونمایی خواهیم کرد و علاوه بر این طی یک تا 3 سال آینده، هر سال 2 محصول جدید را ارائه می‌کنیم.

  مدیرعامل سایپا در مورد طرح جدید سایپا برای فروش خودرو اظهار داشت: استقبال خوبی از این طرح شده، به‌طوری‌که این استقبال خارج از انتظار ما بوده است.

  بازخوانی روش های تولید، فروش و مهندسی مالی

  جمالی همچنین با تأکید بر لزوم بازخوانی روش‌های فروش، تولید، مهندسی مالی، مشارکت خارجی و برنامه‌های شرکت‌های خودروساز در این زمینه اظهار داشت: در دوره‌های گذشته به‌دلیل تحریم‌ها و همچنین به‌دلیل مدیریت ما، اتفاقاتی در صنعت خودرو رخ داد که امیدواریم بتوانیم با اصلاح مدیریت و اصلاح روش‌های خود این مشکلات را برطرف کنیم.

  جمالی با بیان اینکه برنامه ما بر مبنای رضایت کامل مشتری تعیین شده است، گفت: در روش‌های جدید فروش ما، مشتریان تعیین خواهند کرد که چه محصولی و با چه کیفیتی نیاز دارند.

  وی افزود: در بخش فروش سایپا تحول اساسی ایجاد کرده‌ایم، به طوری تحویل محصول و نحوه پرداخت براساس خواست مشتری خواهد بود.

  مدیرعامل سایپا با بیان اینکه به زودی طرح تأمین مالی توسط مشتریان، تعیین تاریخ و نوع تأمین مالی توسط مشتریان ارائه خواهد شد، گفت: روش فروش لیزینگ جدید را در روز آینده ارائه خواهیم کرد.

  وی از راه‌اندازی مرکز مشتریان سایپا در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: طی یک ماه آینده محصول جدید سایپا با نام ساینا با طراحی کاملاً ایرانی ارائه خواهد شد.

  قیمت حدودی ساینا توسط سایپا اعلام شد.

   

  طرح اتو خدمت سایپا با شرایط منحصربفرد

   

  برچسب‌ها : سایناسایپاپراید

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی