پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تیگو7

چری تیگو7 ، انتخابی مناسب برای لوکس پسندان

با توجه به ممنوعیت ورود خودروهای وارداتی و محدود شدن تنوع خودرو در بازار خودرو کشور هم اکنون چند برند ایرانی و چینی در میدان با یکدیگر رقابت می کنند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو بازار خودروی ایران در شرایط خاصی قرار گرفته ، برندهای وارداتی بازار را ترک کرده اند و تنوع خودروها […]

سبحان قالیباف
پنجشنبه - ۱۴ آذر ۱۳۹۸

با توجه به ممنوعیت ورود خودروهای وارداتی و محدود شدن تنوع خودرو در بازار خودرو کشور هم اکنون چند برند ایرانی و چینی در میدان با یکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بازار خودروی ایران در شرایط خاصی قرار گرفته ، برندهای وارداتی بازار را ترک کرده اند و تنوع خودروها کاهش یافته ، حال تنها چند برند ایرانی و چینی بیشتر در بازار نیستند و قطعا سگمنت خریداران تغییر می کند.

با این حال خودروهای چینی که سالهای سال است در بازار ایران و جهانی در حال کار کردن و کسب تجربه هستند ، امروز موفق به تولید خودروهایی شده اند که می توانند با خودروهای وارداتی به رقابت بپردازند.

در این بین می توان به خودروی چری تیگو7 به عنوان لوکس ترین شاسی بلند موجود در بازار ایران که در حال تولید است اشاره کرد.

اولین شاسی بلند لوکس چینی که توانست بسیاری از ساختارها را برای خودروهای چینی بشکند و به رقابت مستقیم با خودروهای کره ایی ، ژاپنی و اروپایی بپردازد .طراحی به روز تیگو7 در مقایسه با رقبا هیچ چیز کم ندارد و کاملا به لحاظ زیبایی برابر و حتی از بسیاری از رقبای خود زیباتر نیز است.

تیگو7 به لحاظ داخلی نیز با داشتن داشبورد اسپورت و صندلی های لوکس در کنار متریال داخلی با کیفیت کاملا حس یک خودروی به روز و قابل قبول را می دهد.

موتور 1.5 لیتری توربو که طراحی شرکت AVL اتریش میباشد در کنار سیستم توربو از شرکت معتبر هانیوال و گیربکس مطمئن از تکنولوژی شرکت گتراک کاملا حس اعتماد رانندگی را می دهد.

این خودرو با داشتن آپشن های ایمنی چون 6 عدد ایربگ ،انواع سیستم های پایداری و کنترل و 5 ستاره ایمنی در کنار امکانات رفاهی چون دوربین 360 ، سقف پاناروما و برخی آپشن های رفاهی دیگر کاملا در حد یک شاسی بلند کامل و مجهز ظاهر میگردد.

تیگو7 با داشتن 5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال و 6 نوبت سرویس رایگان و همچنین وضع خدمات نسبتا مناسب در بازار فعلی ، تحویل فوری و به موقع و شرایط اقساطی خاص و منعطف همگی باعث میشود تا چهره ایی مطلوب از این خودرو پدید آمده و به گزینه مناسبی بدل گردد.

انتهای پیام/

مدیران خودرو در رتبه نخست رضایتمندی مشتریان

وضعیت مناسب قطعات یدکی محصولات شرکت مدیران خودرو

محصولات مدیران خودرو ، مناسب برای شرایط جدید سوخت در کشور

افزایش اعتماد مشتریان به مدیران خودرو با شفافیت در قیمت گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی