بيش از 34 هزار خودرو دوگانه سوز وارد بازار می شود

ايران خودرو در راستاي پاسخگويي به نياز مشتريان، در سه ماهه پاياني سال جاري 34 هزارو 260 دستگاه خودروي دوگانه سوز توليد و روانه بازار مي‌كند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقيمي مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرد:‌ ايران‌ خودرو قادر است متناسب با سياست‌هاي دولت و به منظور پاسخگويي به نياز مشتريان و تامين ناوگان حمل نقل عمومي، محصولات دوگانه سوز با شمارگان بالا توليد و عرضه كند.

وي افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، در زمستان امسال، تعداد توليد روزانه انواع محصولات دوگانه سوز از جمله سمند، 405،‌ پارس و آريسان روند افزايشي خواهد داشت، به گونه اي كه از تعداد توليد روازنه 330 دستگاه در دي ماه، به 550 دستگاه در بهمن و 800 دستگاه در اسفند خواهد رسيد.

گزارش خودرو

مديرعامل ايران خودرو تاكيد كرد: ‌درحال حاضر با توجه به مصوبه شوراي اقتصاد و عقد تفاهم‌نامه بانك ملت و وزارت نفت در راستاي تامين منابع مالي براي گازسوز كردن خودروها و نيز افزايش انگيزه اقتصادي اين اقدام با توجه به بازنگري در قيمت بنزين، تقاضا براي خودروهاي دوگانه سوز افزايش يافته است.

مقيمي اشاره كرد: ‌‌خودروهاي دوگانه‌سوز در ايران خودرو منطبق با استانداردهاي روز جهاني توليد مي‌شود و ‌هيچ گونه مشكلي از نظر تامين قطعات توليد خودروهاي دوگانه سوز وجود ندارد.

انتهای پیام/

پیش فروش محصولات ایران خودرو از فردا آغاز می شود

توليد روزانه ایران خودرو از مرز 2 هزار دستگاه عبور كرد

آن دورها قلبی می تپد/ سایت ترانزیت بدنه ایران خودرو به بهبود و توجه بیشتری نیاز دارد

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در بین برترین ارائه دهندگان خدمات قرار گرفت

گواهی نتیجه اعتماد به جوانان در ایران خودرو قابل رویت است

انجمن خبرگان رنگ خودرو تشكيل شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!