اقتصاد مقاومتی در سایپا به‌ اجرا درآمده است / سایپا زیر ساخت عظیمی برای رونق و توسعه دارد

مشاور عالي و دستيار ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت در بازديد از سايپا گفت: در سايه مدیریت جهادي مدیران سايپا، اقتصاد مقاومتي در قالب رونق توليد، نهضت ساخت داخل و كاهش هزينه‌ها در اين مجموعه محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

صادق نجفي مشاور عالي و دستيار ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت در بازديد از سايپا اظهار کرد: گروه خودروسازي سايپا با برخورداري از زيرساخت‌ها و ظرفيت‌هاي عظيم خود، از تهديد تحريم‌ها براي خود يك فرصت ايجاد كرده و با تكيه بر امكانات داخلي، محصولات جديدي را براي عرضه به بازار در سال آينده طراحي و توليد كرده است.

به گفته وي عمده‌ترين هدف در صنعت خودرو ارتقاي سطح رضايت مشتريان است و سايپا توانسته در سايه برخورداري از مديريت جهادي، در اين زمينه گام‌هاي بزرگي بردارد.

نجفي ادامه داد: مديريت سايپا استفاده از استعدادها و توانايي‌هاي جوانان را در دستوركار قرار داده و با فكر، برنامه‌ريزي و مديريت مناسب، به‌دنبال حل مشكلات است.

دستيار ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه گفت: همه بخش‌هاي ذيربط در صنعت خودرو، بايد اين حوزه مهم اقتصادي كشور را مورد حمايت قرار دهند و مسير رونق توليد را هموار كنند.

عضو قرارگاه رونق توليد كشور تصريح كرد: تحريم‌هاي ايجاد شده بر علیه اين ملت، نخواهد توانست چرخه توليد را متوقف كرده و دشمنان را به اهداف شوم خود برساند.

انتهای پیام/

وزیر صمت: به مدیریت جوان و کارکنان سمتکو افتخار می کنیم

آغاز فروش اینترنتی پیکاپ ریچ و وانت نیسان دوگانه سوز

همت مديران جهادي بزرگ‌ترين سرمايه سايپا است

معرفی کوییک پارس خودرو + تصاویر

ركورد توليد در شركت زامياد شكسته شد

گزارش تصویری بازدید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از خطوط تولید گروه سایپا

طراحی چند مدل جديد خودرو در سايپا اميدواركننده است/ مدیریت سایپا به توان داخلی باور دارد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!